Reklama
Strona głowna Gwiazdy Izabela Janachowska z synkiem na okładce VIVY!

Izabela Janachowska z synkiem na okładce VIVY!

od Damian Kowal
Reklama
Izabela Janachowska wraz z synkiem pojawiła się na okładce najnowszego wydania magazynu VIVA. W wywiadzie przeczytamy o powrocie Izy do pracy czy urokach macierzyństwa.

Gwiazda wspomniała o tym, jak wyglądał jej powrót do pracy do urodzeniu syna:

Do momentu narodzin małego prowadziłam szalony tryb życia. Obiecywałam sobie, że jak się urodzi, przynajmniej trzy miesiące spędzę tylko z nim. Zakładałam, że nikt nie będzie mi w tym czasie pomagał i będę tylko on i ja. Trochę żałuję, że dzisiaj siedzę w biurze, a nie jestem z Chrisem w domu. Ale jestem spokojna, bo wiem, że ma doskonałą opiekę. Jest z moją mamą.

Izabela Janachowska uważa się za pracoholiczkę. W rozmowie zdradziła, że:

Obawiam się, że jestem pracoholiczką (śmiech). Jednak pierwszy raz w życiu czuję, że mogłabym mniej pracować. Zawsze miałam poczucie, że mogę wziąć na siebie jeszcze więcej i więcej, ale macierzyństwo to zweryfikowało – teraz częściej deleguję zadania, żeby móc spędzić więcej czasu z synkiem.

Po cały wywiad oraz cudowną sesję w najnowszym wydaniu VIVY zapraszamy do kiosków. W sprzedaży znajdziecie, aż dwie wersje okładek!

TYLKO U NAS: Jak prezenterka sprawdza się łącząc karierę z macierzyństwem? Przeczytaj wywiad VIVY!⬇️⬇️Jak długo, według Was, młode mamy powinny być w domu z noworodkiem?

Publiée par VIVA sur Mardi 6 août 2019

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz