Reklama
Strona głowna Ogólne Izabela Janachowska zdradza jak syn zmienił jej życie

Izabela Janachowska zdradza jak syn zmienił jej życie

od Karolina Melon
Reklama
Izabela Janachowska święta Bożego Narodzenia spędza razem z rodziną w Dubaju.  Świętuje podwójnie ponieważ obchodzi szósty miesiąc narodzin synka. Przy tej okazji zdradziła kilka szczegółów z początku macierzyństwa. Jak to bywa początki nie są łatwe, ale nie ma się co poddawać. Maluszek też ma prawo do swoich humorków najgorsze jest to jak nie wiadomo jak go uspokoić.

“Miał taki okres, że przed wieczornym spaniem nocnym wpadał w taką… złość. Widać było po nim, że jest superzmęczony, ale nie może zasnąć. I wtedy bardzo płakał, przez 10, 15 minut, codziennie, przez parę dni z rzędu – i to powodowało we mnie bardziej taką frustrację, że nie wiem co zrobić, żeby mu pomóc. Ostatecznie zauważyłam, że to bez znaczenia, czy włączam mu szumiącego króliczka, czy mu śpiewam, czy go noszę, czy w jakiś sposób go podrzucam, czy go odkładam do łóżka – to w ogóle nie ma znaczenia.
Najśmieszniejsze było to, że najlepiej działało na niego to, jak go właśnie odłożę i skończę te wszystkie cyrki, bo to go jeszcze bardziej pobudzało i nakręcało. Zostawiałam go w łóżeczku, w którym była cisza i spokój, odchodziłam i tak z boku go sobie obserwowałam – on się wtedy jakoś zdecydowanie szybciej uspokajał, niż u mnie na rękach.

Okazuje się, że nie ma na to recepty. Każda mama musi sama dojść, jaki sposób jest najlepszy aby uspokoić maluszka. I tak nasza gwiazda już wie, że dla jej synka najlepszy jest spokój. Mały Christopher ma z mamą swój własny rytuał.

“Razem leżymy, aż on uśnie i to jest taki nasz czas.

Materiały prasowe

Prezenterka swój sposób z synkiem znalazła a wy jak sobie radzicie z płaczącym maluszkiem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz