Reklama
Strona głowna Gwiazdy Izabela Kisio-Skorupa chętna kolejnej edycji “Big Brothera”. Zobaczcie wymagania celebrytki!

Izabela Kisio-Skorupa chętna kolejnej edycji “Big Brothera”. Zobaczcie wymagania celebrytki!

od Damian Kowal
Reklama
Izabela Kisio-Skorupa kolejny raz jest zainteresowana wzięciem udziału w programie Big Brother. Jak na celebrytkę przystało postawiła produkcji duże wymagania. Izabela Kisio-Skorupa jest gotowa wzięcia udziału w drugiej edycji show. Matka Kisio jest w stanie poświęcić się zamknięciem w domu Wielkiego Brata przy wynagrodzeniu 600 złotych dziennie!

Przy finale ostatnie edycji show Iza twierdziła, że wycofała się z udziału w programie przez dzienne wynagrodzenie w kwocie 35 złotych. Jak wspomniała dziennikarce jastrzabost.pl:

W pierwszej edycji zaproponowali mi 35 zł za dzień, a taka stawka generuje długi. Przede wszystkim muszę zarobić tyle, aby opłacić mieszkanie, przechowanie rzeczy i na jakieś dalsze życie. Co to jest 35 zł? To jest 3 tysiące za 3 miesiące, to nawet na miesiąc mieszkania nie wystarczy, ani na przechowywanie rzeczy.

Przez to nie opłacało się jej nawet zawalczyć o główną wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych. Tym razem ujawniła plany stacji dotyczące kolejnej edycji:

Pójdę na casting do “Big Brothera”, tylko jeszcze nie wiem gdzie, bo dzwonili do mnie, żebym przyjechała. Robią “Big Brother Celebrity” i do tego “Big Brothera” zaprosili mnie.

Chętnie przyjęłaby propozycję programu, gdyby otrzymywała 600 złotych dziennie:

Jestem jednak i celebrytką i mam własny program, bloga, jestem też aktorką, gram w reklamach i sitcomach i uważam, że jestem ciekawą osobą. Interesuję się i polityką, i kulturą, i sztuką, więc uważam, że to był program dla mnie i bardzo liczyłam na to, że wystąpię w tym programie, ale nie tak po macoszemu. Ja bym chciała przynajmniej z 600 zł dziennie dostawać.

Chcielibyście zobaczyć Kisio-Skorupę w następnej edycji?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez izabela Kisio-Skorupa (@izabela_kisioskorupa)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz