Reklama
Strona głowna Gwiazdy Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz opowiedziała o życiu z Kazimierzem Marcinkiewiczem

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz opowiedziała o życiu z Kazimierzem Marcinkiewiczem

od Karolina Melon
Reklama
Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz wystąpiła w programie “Skandaliści”. Opowiedziała o swoim życiu z mężem Kazimierzem, którym jest od trzech lat rozwiedziona. Jednak konflikt między nimi trwa do dzisiaj. Ich główną kością niezgody są alimenty. W ubiegłym roku opublikowała filmik, który z kompromitował byłego premiera Polski. Kobieta swoje posunięcie tłumaczy słowami:

“Był to dla mnie trudny czas. Nagrałam to ze strachu o siebie. Ponieważ to nagranie jest według mnie dość agresywne. Ale moim celem było to, żeby ta osoba, wiedząc, że jest nagrywana, przestała wypowiadać te słowa.

Tłumaczy, że na nagraniu nie zarobiła ani grosza:

“Nie zarobiłam na tym nic. Film był przekazany to sprawy rozwodowej. Miał pokazywać jego zachowanie. Nasz związek jest tematem chwytliwym.

Natomiast wiadomo, że ich małżeństwo było bardzo medialne:

“Był i się zmył. Mi to nie przeszkadzało, z racji tego, że ja funkcjonowałam w Londynie. Zaczęło mi to przeszkadzać, bo przeprowadzce do Polski z końcem 2012 roku. Nie miałam tu nic i nikogo. Od samej przeprowadzki wszystko szło w dół. Nie otrzymywałam wsparcia. (…) Nie żałuję powrotu do Polski, bo znalazłam biologiczną matkę.

Kobieta cofnęła się do czasów dzieciństwa:

“Mając około trzech lat, byłam adoptowana, ale ci rodzice prawa rodzicielskie zdobyli, kiedy miałam sześć lat. Dzieciństwo wspominam dobrze, jednak rzeczywiście tej miłości i takiej bliskości nigdy tak naprawdę nie doznałam. Być może później, jako dorosła poszukiwałam tego.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz