Reklama
Strona głowna Gwiazdy Izabela Podolec-Tajner słyszała, że nie będzie miała dzieci

Izabela Podolec-Tajner słyszała, że nie będzie miała dzieci

od Karolina Melon
Reklama
Izabela Podolec-Tajner to żona Apoloniusza Tajnera byłego prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Ich związek wzbudzał wiele tematów do plotek, jednym z nich była różnica wieku, która wynosi 37 lat. Para jednak nie zważała na opnie innych i postanowiła założyć rodzinę. Małżeństwo doczekało się dziecka. Jednak dopiero teraz młoda mama postanowiła szczerze wyznać ile przykrości ją spotkało zanim zaszła w ciąże:

“Leopold był bardzo wyczekanym dzieckiem. Chorowałam, wiele razy słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. To było straszne i nie chcę do tego wracać. Trzeba patrzeć na pozytywne strony w życiu i najważniejsze, że Leoś jest już z nami i jest zdrowy!

Zdradziła również jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami:

“Żal mi ludzi, którzy nie mają własnego życia, ale mają czas, aby krytykować czyjeś. Mam mocny charakter i nigdy nie przejmowałam się tym, co myślą obcy dla mnie ludzie, którzy często są sami w czarnej dziurze życiowej. Mamy z Apoloniuszem rodzinę, przyjaciół, znajomych – to są dla mnie ważni ludzie. Wiem, co i dlaczego w życiu robię, dlaczego podejmuję takie, a nie inne decyzje i nie potrzebuję adaptacji przez obce mi środowisko. Dlatego pozdrawiamy wszystkich hejterów! – dodaje.

 

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz