Reklama
Strona głowna Gwiazdy Izabela Tajner w szczerej rozmowie!

Izabela Tajner w szczerej rozmowie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Izabela Tajner kilka tygodni temu została mamą. Gwiazda jednak dopiero po upływie tego czasu postanowiła wyznać bolesne lecz szczere wiadomości. Jak się okazuje lekarze dawali jej bardzo małe wręcz zerowe szanse na urodzenie dziecka.

Izabela Tajner dokładnie we wrześni urodziła swoje dziecko. Gwiazda wraz z swoim ukochanym musiała się na początku pogodzić z wielkim hejtem na różnice wieku w ich relacji.  Celebryci nie zważali uwagi na krytykę oraz opinie ludzi,a a teraz założyli rodzinę.

Gwiazda ostatnio udzieliła wywiadu dla magazynu Party. Celebrytka podczas szczerej rozmowy wyznała dużo przykrych słów.

Leopold był bardzo wyczekanym dzieckiem. Chorowałam, wiele razy słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. To było straszne i nie chcę do tego wracać. Trzeba patrzeć na pozytywne strony w życiu i najważniejsze, że Leoś jest już z nami i jest zdrowy!

Celebrytka w dalszej części opowiedział jak aktualnie radzi sobie z hejem, który pojawia się pod adresem jej rodziny.

Żal mi ludzi, którzy nie mają własnego życia, ale mają czas, aby krytykować czyjeś. Mam mocny charakter i nigdy nie przejmowałam się tym, co myślą obcy dla mnie ludzie, którzy często są sami w czarnej dziurze życiowej. Mamy z Apoloniuszem rodzinę, przyjaciół, znajomych – to są dla mnie ważni ludzie. Wiem, co i dlaczego w życiu robię, dlaczego podejmuję takie, a nie inne decyzje i nie potrzebuję adaptacji przez obce mi środowisko. Dlatego pozdrawiamy wszystkich hejterów!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz