J-Hope żąda „więcej” w swoim nowym singlu

W końcu nadszedł czas, wojsko. Wraz z wydaniem 1 lipca debiutanckiego singla J-Hope „More”, BTS oficjalnie rozpoczęło promocję muzyki każdego Członka jako bonafide solowi artyści. Długo oczekiwany debiut J-Hope na nadchodzącym albumie, „Jack in The Box”, łączy w sobie swój charakterystyczny hip-hopowy beat i rapuje z nowym brzmieniem: rockiem! Za każdym razem, gdy J-Hope wkrada się do refrenu „More”, rozlegają się ciężkie, metalowe gitary. Sama piosenka, która jest głównie w języku koreańskim, obnaża pragnienie J-Hope, aby wyjść poza swoją strefę komfortu muzycznie, aby utrzymać swoją pasję przy życiu. Sprawdź angielskie tłumaczenie „More” J-Hope poniżej i czytaj dalej, aby lepiej zrozumieć przesłanie kryjące się za piosenką.

Teksty piosenek „więcej” J-Hope w języku angielskim

Sprawdź” więcej ” tekstów Piosenki J-Hope w języku angielskim.

Werset 1
Tak, chce mi się pić.
I need to go surfin ’ on the beat
Jestem w swoim żywiole
Chłonąć muzykę
Eenie meenie miney mo
Dancin ’ baby flow
Keep my passion, I gotta go
I ’ m still (not enough)
Samodzielna nauka od 11 lat
Moja pasemka to moja sztuka uczenia się
Niekończące się studia
I crash and fall to make my art
Still make it move from where I stand
Zrób to mój, zrób to dobrze
Someone ’ s favorite song again
To połowa mojego życia, powód do życia, radość życia
Zmotywowani do kontynuowania

PRE-CHORUS
Bring it all
I ’ m doing it all

Chór
Hah! Shout out
Mówię „więcej”
Hah! Jasne!
’Cause I want some more
Hah! Shout out
Mówię „więcej”
Hah! Jasne!
’Cause I want some more

Werset 2
Kick snare in my ears, hear that hit that
Keep going nonstop, make my mixtape
Uzyskaj opinię, ale nadal wróć
Weź wszystko jak KitKat, smakuje tak słodko (doceniam)
Wzajemne relacje, tak dobre dla mnie
Pompuj trochę gazu i jadę w rytm
Uważajcie wszyscy, jestem lekkomyślny
Pijani w malarstwie artystycznym, ciągle hipin 'up”Dali”
Chcę go, stadion z kibicami ma, wciąż
Zapakuj wszystkie trofea i nagrody Grammy
Sława, pieniądze to nie wszystko, już to wiem
Moja praca sprawia, że oddycham, więc chcę więcej
Wdech, wdech, wydech, wydech
Czuję, że żyję.

PRE-CHORUS
Bring it all
I ’ m doing it all

Chór
Hah! Shout out
Mówię „więcej”
Hah! Jasne!
’Cause I want some more
Hah! Shout out
Mówię „więcej”
Hah! Jasne!
’Cause I want some more

OUTRO
Tak, chce mi się pić.
I need to go surfin ’ on the beat
Jestem w swoim żywiole
Chłonąć muzykę
Eenie meenie miney mo
Dancin ’ baby flow
Keep my passion, I gotta go
I ’ m still (not enough)

Co oznaczają teksty piosenek „More” J-Hope?

Od początku „More” J-Hope wyraża, jak ważny jest jego artyzm dla jego istnienia, powtarzając ten prosty fakt w kilku punktach w całym utworze. „Yeah, I’ m thirsty / I need to go surfin 'on the beat / I’ m in my żywioł / chłonąć muzykę . . . To jest połowa mojego życia / powód do życia / radość życia / motywacja do kontynuowania-rapuje w pierwszej zwrotce. Podkreśla, jak ważna jest dla niego poprawa, odnosząc się do 11 lat „endless studying”, aby stać się samoukiem rapera i producenta, którym jest dzisiaj. Dalej mówi, że tworzenie muzyki, która rezonuje z jego fanami, jest dla niego kluczowe, ale jego związek z muzyką jest ostatecznie najważniejszy. „Make it mine, make it right / someone 's favorite song again”

Werset drugi zdaje się wskazywać na upływ czasu, gdy J-Hope zastanawia się nad swoim sukcesem. – Chcę go, stadion z kibicami ma, jeszcze / torba wszystkie trofea i Grammy też-rapuje w pewnym momencie. Ale wraca na Ziemię w następnym oddechu, podkreślając, że sława i sukces nie są wszystkim, jeśli sztuka, którą tworzy, nie spełnia, dlatego zawsze chce więcej. „Sława, pieniądze to nie wszystko, już to wiem / Moja praca sprawia, że oddycham, więc chcę więcej.”

Podczas gdy refren „More” jest pozornie najprostszym aspektem piosenki, A J-Hope powtarza tekst: „Hah! Krzycz, mówię „więcej” / Hah! Jasne! Bo chcę więcej!”służy jako emocjonalny sedno piosenki. J-Hope wykrzykuje teksty z pasją, symbolizując jego trzewne pragnienie zagłębienia się w swój kunszt i pokazania światu większej części siebie. W outro piosenki J-Hope rapuje „Keep my passion , I gotta go / I’ m still (not enough)”, co wskazuje, że zawsze będzie dążył do więcej.

Jak łączy się teledysk „więcej” J-Hope z tekstem

Na początku teledysku „More”, box zostaje dostarczony J-Hope ’ owi, gdy ten jest w ciemnym pokoju. J-Hope występuje „więcej” w różnych miejscach, takich jak Biurowiec otoczony przez pracowników, w szpitalnym łóżku, gdy robi prześwietlenie czaszki, lub w pokoju występującym z zespołem w stylu zombie. Ostatecznie, ostatnie ujęcie teledysku widzi J-Hope patrząc na teraz otwarty pakiet, który otrzymał na początku klipu, który okazuje się zawierać mini wersje pokoi, w których występował w całym teledysku. Zamyka pudełko.

Zamknięcie pudełka J-Hope może wskazywać, że nie chce być zapakowany w jeden koncept lub gatunek, A „More” reprezentuje tylko jedną wersję J-Hope. Zamyka pudełko na pokoje ze swojego” Więcej „wideo, ponieważ możemy znaleźć go występującego w różnych „pudełkach” w przyszłości. Ostatecznie pomysł, że J-Hope może zmieścić się w wielu pudełkach, łączy się z koncepcją jego nowego albumu „Jack in The Box”, ponieważ Jack in The Box ma z natury zaskakiwać. Teksty” More „obiecują, że J-Hope nieustannie stara się rozwijać swój kunszt i odmawia bycia zapakowanym w pudełka, więc fani mogą spodziewać się, że cokolwiek” pudełko ” J-Hope otworzy się dalej, będzie zawierało jeszcze więcej nowych i ekscytujących dźwięków.

Zobaczcie teledysk „więcej” J-Hope.

Źródło obrazu: YouTube user HYBE Labels

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version