Reklama
Strona głowna Gwiazdy Jacek Borkowski nie musi płacić już byłej żonie alimentów!

Jacek Borkowski nie musi płacić już byłej żonie alimentów!

od Damian Kowal
Reklama
Jacek Borkowski wielokrotnie lądował na pierwszych stronach poprzez długoletnią rozprawę rozwodową z ówczesną żoną Katarzyną. Informacje o rozwodzie pojawiły się w 2003 roku, gdy aktor związał się z inną kobietą. W pewnym momencie Katarzyna utrudniała cały proces rozwodu, aby nie zawrzeć ugody. W końcu udało się dotrzeć do końca sprawy, jednak Borkowski musiał płacić alimenty, aż do chwili obecnej.

Rozwód Państwa Borkowskich trwał wiele lat. Gdy udało się dopełnić formalności była żona złożyła pozew o alimenty, a sąd zdecydował, że aktor ma przelewać kwotę pięciu tysięcy złotych miesięcznie. Po sześciu latach obniżono kwotę o cztery tysiące złotych. Dla Borkowskiego było to spore utrudnienie poprzez nieregularną pensję.

Po szesnastu latach od rozstania aktor nie musi już płacić alimentów. Wyrok taki wydał sąd, który wziął pod uwagę możliwości finansowe aktora. Borkowski nie kryje radości i czeka tylko na uprawomocnienie wydanego wyroku. Całą sytuację skomentował w wywiadzie dla tygodnika Rewia:

Zakończyła się sprawa alimentacyjna z moją byłą żoną, Katarzyną. Zapadł wyrok, w myśl którego nie będę płacił alimentów. Teraz czekam na jego uprawomocnienie. Wyrok jest dla mnie bardzo korzystny. Moja była żona jest osobą, która może pracować i nie jest sama (…) Mnie te alimenty kosztowały 700-800 tys. zł. Ale nie żałuję niczego i gdyby cofnąć czas, zrobiłbym jeszcze raz tak samo. Zyskałem wiele pięknych lat, romantycznych kolacji, wspólnych śniadań. Tego się przecież nie kupi.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz