Reklama
Strona głowna Gwiazdy Jacek Braciak zapytany o związek z Agatą Buzek!

Jacek Braciak zapytany o związek z Agatą Buzek!

od Marcin Karwoski
Reklama
Jacek Braciak w ostatnim wywiadzie dla magazynu “Wprost” został zapytany o związek z Agatą Buzek. Aktor bardzo tajemniczy odpowiedział na to pytanie jednak trochę można się dowiedzieć.

Jacek postanowił udzielić wywiadu dla Magazynu “Wprost”. Reporter podczas rozmowy zapytał show-biznes go nie wchłonął. Duże nawiązanie do tego tematu miał jego związek z Agatą.  Gwiazda odpowiedziała, że nie kryje swoje życia.

Nadal nie staram się być obecny w świecie show-biznesu, ale też nie pozwalam, żeby tego rodzaju wiadomości mnie zniewalały. Krótko mówiąc, ja się nie cenzuruję. Wychodząc z domu, ani się nie ubieram specjalnie, ani nie bywam w miejscach, w których bywać należy. Prowadzę przyzwoite życie, więc nie mam nic do ukrycia. Jeśli ktoś przy okazji zrobi zdjęcia, a pies go trącał. Rozumiem, to jest jego zawód. Byłem ostatnio świadkiem koszmarnej sytuacji, otóż fotograf, nie paparazzi, zrobił komuś zdjęcie i ten ktoś go spoliczkował. Dla mnie to jest nie do pojęcia. Ja się zajmuję swoimi sprawami, a ktoś się zajmuje swoimi.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz