Reklama
Strona głowna Gwiazdy Jacek Kurski zdradza swoje zarobki

Jacek Kurski zdradza swoje zarobki

od Karolina Melon
Reklama
Jacek Kurski jest prezesem TVP. Jego kariera kwitnie w najlepsze. Programy rozrywkowe odnotowują świetne wyniki, którymi chętnie się chwali. Konkurencja w tej chwili ma duży problem.  Została zdeklasowana Sylwestrem Marzeń, który zgromadził największa liczbę widzów. Mimo cyfr, które są podawane pojawiły się negatywne komentarze. Co za tym idzie każdy jest ciekawy ile może zarabiać osoba, która zarządza takim imperium. Podczas spotkania Komisji Kultury i Środków Przekazu prezes odpowiadał na zadawane pytania.

“Telewizja Polska poczyniła gigantyczne nakłady, idące w setki miliony złotych – powiedział, tłumacząc wszystko produkcją historycznych seriali i sportowymi transmisjami.

Musiał również zdradzić ile zarabia.Jednak zaznaczył, że nie był łasy na pieniądze.

“Poprosiłem radę nadzorczą o najniższe możliwe wynagrodzenie. Proponowano mi wyższe, ale sam poprosiłem o takie – wynosi ono 7-krotność średniej krajowej.

Nie są to małe pieniądze, ponieważ mówimy o kwocie koło 37 tyś. Gdyby się zgodził na pierwotną sumę byłaby to zawrotna kwota bo 78 405 złotych brutto. Na pewno każdy z was chętnie by przygarnął takie pieniążki. Niestety nie każdy może tyla zarabiać

 

Instagram/#kurski

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz