Jaka jest Twoja ulubiona Latynoska Współpraca w lipcu 2022? Głosuj!

Od CNCO i Kenia OS po raz pierwszy łączą siły przy groovy popowej melodii „Plutón” do J Balvina i Ryana Castro przynoszących najlepsze z kolumbijskiej muzyki reggaeton w „Nivel de Perreo”, latynoscy artyści nie powstrzymali się od zrzucenia wspaniałych letnich bangerów w tym miesiącu.

Inni artyści, którzy wydali collabs w lipcu, to Piso 21 i Manuel Turizo, którzy po raz kolejny połączyli siły w „Los cachos”, La Arrolladora i Alejandro Fernandez w” Nunca Dudes en Llamarme”, a także zaprzyjaźniona z TikTok piosenka” S. O. S. ” Brygiago i Polimá Westcoast.

Poniżej, Billboard podkreśla więcej niż collabs 10, które spadły w tym miesiącu i prosimy czytelników o głosowanie na ich ulubioną.

Nowa ankieta fanów na piętach Billboard zaprezentował ” najlepsze Latynoskie kolaboracje 2022 roku (do tej pory)”, w tym „Santo” Christiny Aguilery i Ozuny (styczeń), „Mamiii” Becky G i Karola G (luty), „Tacones Rojos (Remix)” Sebastiana Yatry i Johna legendy (marzec), „Bzrp Music Sessions #23” Bizarrapa i Paulo Londry (kwiecień), „Paris” Morata i Duki (Maj) i „Energia” Blessda i Relsa B (czerwiec).

Zagłosuj na swoje ulubione poniżej!

Laureatami w 2021 roku za ulubione Latynoskie kolaboracje byli: Maria Becerra i Cazzu „Animal” (styczeń 2021), VF7 i Lunay „Codigo Secreto” (luty 2021), Danny Ocean i Justin Quiles „Cuantas Veces” (marzec 2021), Sebastian Yatra i Myke Towers „Pareja del año” (kwiecień 2021), J Balvin i Maria Becerra „Que mas Pues” (maj 2021), Nobeat i Khea „medio crazy” (czerwiec 2021), „me pasé” Enrique Iglesiasa i Farruko (lipiec 2021), „delincuente” Sebastiana yatry i jhaya corteza (sierpień 2021), „mal de Amores” Sofii Reyes i Becky G (wrzesień 2021), „udawana miłość” Anitty i Saweetie (październik 2021). (Uwaga redaktora: nie było sondaży na Listopad i Grudzień 2021.)

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version