Reklama
Strona głowna Telewizja “Jaka to melodia?” zagrożona?! Robert Janowski wraca do telewizji z nowym show!

“Jaka to melodia?” zagrożona?! Robert Janowski wraca do telewizji z nowym show!

od Krzysztof Kujawski
Reklama
Robert Janowski przez ponad 20 lat prowadził kultowy teleturniej w Telewizji Polskiej pt. “Jaka to melodia?”, który gromadził miliony widzów przed telewizorem. We wrześniu 2018 roku zrezygnował On z dalszej współpracy z TVP. Nowym Prowadzącym od tamtej pory jest wokalista Norbi.

Na chwile obecną trwają rozmowy i negocjacje z różnymi stacjami telewizyjnymi, które prawdopodobnie jak się okazuje idą w dobrym kierunku. Już niedługo na ekranach telewizorów znów będziemy mogli zobaczyć Roberta Janowskiego, ale już w innym projekcie.

Konkretnego terminu jeszcze nie ma, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. (…) Dokładny termin zależy od wszystkich zainteresowanych m.in. od producenta show, ale też od stacji telewizyjnej. Jeśli uda się na dniach spiąć wszystko – wystartujemy wiosną. Najpóźniej jednak w jesiennej ramówce – powiedziała Monika Janowska w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl

Jak się okazuję w nowym programie nie zabraknie muzyki a co za tym idzie – być może również śpiewu Prowadzącego?

Muzyki, również w jego wykonaniu i wzruszeń nie zabraknie na pewno. Śpiewał, śpiewa i na pewno będzie śpiewać – dodała Janowska.

Czy nowy program będzie zagrożeniem dla “Jakiej to melodii?”. Śledźcie Nas, bo o wszystkim będziemy Was na bieżąco informować.

facebook.com/robertjanowskiofficial

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz