Reklama
Strona głowna Telewizja Jakub Kucner zdradza powód, dla którego musiał opuścić program!

Jakub Kucner zdradza powód, dla którego musiał opuścić program!

od Damian Kowal
Reklama
W ostatnim odcinku programu “Taniec z Gwiazdami” odpadli Jakub Kucner i Lenka Klimentova.

Para, która pożegnała się z programem zagrożona była, aż sześć razy! Dziewiąty odcinek pozbawił ich ostatecznie zdobycia Kryształowej Kuli. W jednym z wywiadów Kucner wyjawił, dlaczego musiał opuścić show:

To jest ten czas i tutaj nie było już kogo pokonać. […] Myślę, że to był ten moment, w którym przyszło to i my się już tego gdzieś tam spodziewaliśmy podświadomie.

Najwidoczniej para była przygotowana na opuszczenie programu. Podkreślili jednak, że decyzję o słuszności opuszczenia show pozostawią widzom.

Jakie jest Wasze zdanie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

No i stało się 🕺🏻 Jesteśmy w ćwierćfinale programu: ,,Taniec z gwiazdami”, a ja doczekałem się walca angielskiego, którego zatańczę dziś wieczorem😍 To nie koniec atrakcji, bo na parkiecie zobaczycie nas dwukrotnie, ale niech to będzie niespodzianka 🤗 Udział w TzG to dla mnie niesamowita przygoda i dzięki Waszemu wsparciu, cały czas mogę ją przeżywać. Zostały już tylko 4 pary, więc jeśli nadal nam kibicujecie, możecie zagłosować w czasie trwania programu: ➡️ wysłać SMS o treści: 8 na numer 7232 ➡️ na stronie www.polsat.pl – wybierając opcje GŁOSUJ przy parze nr 8 Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia o 20:05 w Polsacie🤚🏻 Będziecie oglądać ? #tanieczgwiazdami #dancingwiththestars #man #guy #polishboy #poland #warsaw #polsat #friday #emocje #live #waltz #walc #sms #8 #7232 #misterpolski #tydzienbezzagrozenia #ćwierćfinał

Post udostępniony przez JAKUB KUCNER (@jakub_kucner)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz