Reklama
Strona głowna Ogólne Jan Dąbrowski o ojcostwie! Czy jest tym przerażony?!

Jan Dąbrowski o ojcostwie! Czy jest tym przerażony?!

od Damian Kowal
Reklama
Jan Dąbrowski wypowiedział się na temat ojcostwa w młodym wieku. W jaki sposób córeczka zmieniła jego życie i jak odnajduje się w roli ojca?

Przypomnijmy, że na początku roku Janek Dąbrowski wraz z Sylwią Przybysz zostali rodzicami. Do góry nogami wywróciło się życie 23-letniego Jana w chwili, gdy został ojcem. Jednak jest tym faktem bardzo uszczęśliwiony.

Jestem bardzo szczęśliwy. Troszeczkę zmęczony, bo rzeczywiście te noce są nieprzespane, ale samo spojrzenie w oczy tej pięknej, małej istocie zmienia całkowicie świat i człowiek staje się szczęśliwszy.

Czy jest coś co zaskoczyło go w tym wszystkim najbardziej?

Najbardziej zaskoczyły mnie ceny. Ceny tych wszystkich produktów rzeczywiście są bardzo duże. My mieliśmy o tyle szczęścia, że sporo firm nam podesłało produkty w zamian za barterowe rzeczy. W momencie gdy widzi się ceny, to jestem przerażony i jeszcze bardziej doceniam moich rodziców.

W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl Dąbrowski opowiedział także o swoich rodzicach.

Moi rodzice, to policjant i pielęgniarka, a wiadomo, że takie państwowe zarobki nie są zbyt duże. A oni wychowali naszą czwórkę. Mnie i moich trzech braci. Ogromna duma, że zamiast wydać to wszystko na jakieś wczasy czy lepsze życie, to zostali rodzicami i oddali się nam całkowicie. Oddali całe życie, żeby nas wychować i jestem im za to bardzo wdzięczny.

Od czasu, gdy sam został ojcem zawdzięcza im jeszcze więcej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz