Reklama
Strona głowna Gwiazdy Janachowska urządza reklamę wózków dziecięcych

Janachowska urządza reklamę wózków dziecięcych

od Karolina Melon
Reklama
Izabela Janachowsk na swoim Instagramie urządziła reklamę wózków  dziecięcych, jeden za 20 tyś drugi za 15 tyś.

Gwiazda nie dawno została mamą po krótkim czasie pokazała na Instagramie wózek jakim jeździ jej synek. Ponieważ w krótkim czasie ukazały się dwa zdjęcia z różnymi wózkami , nie spodobało się to fanom. Janachowska postanowiła odeprzeć atak.

“Od razu wytknięto mi jego cenę (wózka – przyp. red.). To takie bardzo polskie. Jestem ambasadorką marki, która w swojej ofercie ma mój wymarzony wózek. (…) Na długo przed tym, jak zostałam mamą, wybrałam już taki, którym będzie jeździło moje dziecko. Odjechany, przepiękny Balmoral w stylu vintage miałam wypatrzony od lat – powiedziała.

 Janachowska za szybko została osądzona ,ponieważ wózki dostała za darmo od firmy z, którą nawiązała współpracę.

“Gdy zaszłam w ciążę, bardzo wiele firm zgłosiło się do mnie z propozycją współpracy. Nie chciałam jednak promować produktu, do którego nie jestem w 100 proc. przekonana. Wtedy dostałam wiadomość od pewnej firmy i bardzo się ucieszyłam. Natomiast media skupiły się na kwotach: “Janachowska wydała 20 tys. na wózek, a potem pokazała drugi za 15 tys. i wydała na nie więcej pieniędzy, niż przeciętny Polak wydaje na auto”. Fakt, że jest to współpraca i że nie wydałam ani złotówki, nie ma znaczenia.

Jak widać nie należy od razu osądzać jak to  zwykle bywa.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz