Reklama
Strona głowna Gwiazdy Jane Seymour: Ma 69 lat i wciąż zachwyca sylwetką!

Jane Seymour: Ma 69 lat i wciąż zachwyca sylwetką!

od Marcin Karwoski
Reklama
Jane Seymour niedawno na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciami ze swojego urlopu. Gwiazda mimo tego, że ma już 69 lat to nadal zachwyca swoich fanów sylwetką.

Jane Seymour jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym potwierdzeniem tego jest jej instagram. Gwiazdę aktualnie obserwuje prawie 150 tysięcy osób. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Jane również nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała

Jane na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w jednoczęściowym stroju. Jej sylwetka bardzo miło zaskoczyła wszystkich fanów. Warto dodać, że ma ona już 69 lat.  W komentarzach ukazało się wiele wpisów na temat retuszu jej zdjęć. Jednak ona rozwiała te wszystkie wątpliwości w wywiadzie dla “People”.

Nie przerobiłam żadnego z tych zdjęć. Pokazują mnie taką, jaka jestem. Spójrzcie na nie i nagrania spod wodospadu – nie mam upiętych włosów ani makijażu, dosłownie za moment zostałam zmoczona przez lecącą w dół wodę – zdradziła gwiazda.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz