Reklama
Strona głowna Gwiazdy Jarosław Dąbrowski opowiada o chorobie córki

Jarosław Dąbrowski opowiada o chorobie córki

od Karolina Melon
Reklama
Jarosław Dąbrowski opowiada o chorobie córki Aniki. Dziewczyna choruje od dzieciństwa a leczenie jest bardzo drogie. Swoją popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie “The Voice Kids”. Nastolatka ma ogromny talent niestety nie wszyscy wiedzą, że choruje na mukowiscydozę. Ojciec uważa, że udaje jej się łączyć karierę z chorobą, ale nie ukrywa, że kosztuje ją to dużo wysiłku. Specjalnie dla Plotka wyznał kiedy dowiedział się o chorobie córki:

“Dowiedzieliśmy się o tym, kiedy Ania miała 5 lat. Wtedy też urodziła się jej młodsza siostra, Alicja, u której wykryto mukowiscydozę w przesiewie. Natychmiast poddaliśmy badaniom nasze dzieci i niestety u Ani również wykryto chorobę – mówi Jarosław Dąbrowski, tata Aniki.

Jarosław Dąbrowski zdradza jakie koszty wiążą się z leczeniem tej choroby są to sumy sięgające 10 tyś. Kiedyś było trudno wszystko pogodzić dzisiaj Anika w dużej mierze daje rade sama sfinansować leczenie. Jest to możliwe dzięki popularności, oraz koncertom które są organizowane.

“Dawaliśmy sobie rade dzięki akcji odpisu 1% od podatku, pomocy fundacji. Cały czas z tego korzystamy, ponieważ przy dwójce dzieci zapotrzebowanie jest duże – dodaje ojciec piosenkarki.

Piosenkarka nie poddaje się walczy z chorobą i robi karierę:

 

“Ania od wielu lat wie, że to właśnie muzyce się w pełni odda i poświęci! Bardzo to kocha. Nie każdy młody człowiek wie w tak młodym wieku, w którą stronę pójdzie życiowo. Ania, można powiedzieć “przepadła” dla muzyki i nie widzi innej możliwości niż scena. Dla niej liczą się emocje, przekazywanie treści, bycie artystycznie w zgodzie ze sobą – tłumaczy Jarosław Dąbrowski.

Anice życzymy wytrwałości.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz