Reklama
Strona głowna Gwiazdy Jarosław Kret chce oderwać się od brata bliźniaka

Jarosław Kret chce oderwać się od brata bliźniaka

od Karolina Melon
Reklama
Jarosław Kret ma brata bliźniaka, niestety nie chce  mieć z nim kontaktów. Pogodynek nigdy nie ukrywał, że ich stosunki nie są najlepsze. Bardzo dziwna sytuacja, ponieważ z bliźniakami raczej bywa odwrotnie. Przeważnie jest tak, że nie mogą żyć bez siebie oraz są bardzo zgodni. W przypadku Kreta jest zupełnie inaczej. Jego brat bliźniak Jacek jest członkiem zespołu “Poparzeni Kawą Trzy”. Bracia od dawna są w kiepskich relacjach. W jednym z wywiadów pogodynek nie ukrywa, że nie chce mieć kontaktu z bratem.

“To nie jest relacja prosta. To temat na książkę, którą może kiedyś napiszę. Relacja bliźniacza bywa toksyczna. W relacji matka-syn, ojciec-córka w pewnym momencie trzeba odciąć pępowinę, by ta relacja nie stała się toksyczna. Podobnie jest w przypadku bliźniaka. Także trzeba czasem odciąć pępowinę, a może raczej rozerwać tę syjamskość, która z czasem się utoksycznia. Bliźnięta wcale nie muszą się kochać, powiem więcej – mogą się nawet nie lubić – powiedział Jarosław Kret.

Szkoda w sumie, że tak układają się ich drogi życiowe. Kret podkreśla również, że jeden z bliźniąt jest dominujący. Możemy wnioskować, że to raczej nie on przejął tę rolę.

“Mało kto o tym wie i to widzi, bo to relacja bardzo hermetyczna. Ale często jeden bliźniak staje się tym dominującym dla drugiej strony, to może być trudne do zniesienia. Każdy potrzebuje wolności i swojej przestrzeni. Mam więc takie poczucie, że mój brat powinien się ode mnie oderwać lub ja od niego, ale nasze drogi wciąż się krzyżują. Niestety – dodał Jarosław Kret.

Materiały prasowe

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz