Reklama
Strona głowna Ogólne Jarosław Niezgoda może odejść z Legii Warszawa!

Jarosław Niezgoda może odejść z Legii Warszawa!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jarosław Niezgoda zimą może opuścić Legię Warszawa. Napastnikiem warszawskiego zespołu zainteresowani są szefowie Besiktasu Stambuł, którzy przysłali zapytanie dotyczące 24-latka – informuje portal “fotosport.com”.

Niezgoda w obecnym sezonie zanotował 17 występów oraz zdobył 10 trafień. Dorobek, który pewnie byłby większy, gdyby nie problemy zdrowotne. Dorobek mimo wszystko wystarczający jednak do tego, by przyciągnąć zainteresowanie zagranicznych klubów. Zdaniem portalu “fotospor.com”, gra i statystyki 24-letniego napastnika Legii Warszawa przyciągnęły uwagę szefów Besiktasu, a na transfer Polaka naciska Abdullag Avci, trener zespołu ze Stambułu. Na liście życzeń Avciego znajduje się co prawda także inny napastnik, Michael Kmrencik z Viktorii Pilzno, ale to Niezgoda jest priorytetem. Tureccy dziennikarze uważają, że już w przyszłym tygodniu przedstawiciele Besiktasu mogą pojawić się w Warszawie w celu negocjacji transferu.

Kontrakt Niezgody z Legią obowiązuje do czerwca 2022 roku. Portal transfermarkt.de wycenia go na 2 mln euro, ale można przypuszczać, że władze warszawskiego klubu będą oczekiwać za niego większych pieniędzy.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Transfery. Jarosław Niezgoda bliski zmiany klubu - Begio.pl 13 grudnia 2019 - 12:16

[…] Jarosław Niezgoda zimą może opuścić Legię Warszawa. Napastnikiem interesują się kluby z Rosji. Wcześniej mówiło się o możliwych przenosinach do Dinamo Moskwa, teraz do walki włączyło się także CSKA. Wicemistrzowie Polski na sprzedaży zawodnika mogą zarobić nawet 4 mln euro. […]

Napisz

Zostaw komentarz