Reklama
Strona głowna Sport Javier Mascherano blisko nowego klubu!

Javier Mascherano blisko nowego klubu!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak informuje portugalski dziennik “A Bola” Javier Mascherano, występujący w swojej karierze m.in. w Liverpoolu czy FC Barcelonie, zamierza opuścić Chiny i wrócić do Argentyny, by tam zakończyć swoją piłkarską karierę.

Javier Mascherano podjął decyzję, że nie chce pozostać w Hebei China Fortune do końca kontraktu, czyli do grudnia przyszłego roku. Argentyńczyk chciałby powrócić do ojczyzny już teraz, aby móc w swoim kraju zakończyć piłkarską karierę. Mascherano, który zaczynał swoją karierę w River Plate, ma na swoim koncie 147 występów w pierwszej reprezentacji Argentyny. W tym czasie zdobył m.in wicemistrzostwo świata podczas mundialu w Brazylii w 2014 roku.

View this post on Instagram

+3….. #hebei

A post shared by Javier Mascherano (@mascherano14) on

W swojej karierze zawodnik występował, m.in w West Hamie United oraz Liverpoolu. Jednak swoje największe sukcesy miał w hiszpańskiej drużynie. W raz z Barceloną dwukrotnie wygrywał Ligę Mistrzów, pięciokrotnie sięgał po mistrzostwo Hiszpanii. Na swoim koncie ma także wygranie czterokrotnie Pucharu Króla. Wraz z reprezentacją Argentyny dwukrotnie zdobył złoto igrzysk olimpijskich w Atenach i Pekinie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz