Reklama
Strona głowna Ogólne Jedyny taki koncert na 100 lat

Jedyny taki koncert na 100 lat

od Robert Kowalczyk
Reklama
Edyta Górniak w duecie z Kubą Badachem, Beata Kozidrak z Igorem Herbutem, a Małgorzata Ostrowska z Grzegorzem Markowskim! Takie artystyczne duety zdarzają się raz na 100 lat. A dokładnie na 100 lat PKO Banku Polskiego. Transmisja niezwykłego koncertu z wrocławskiego Forum Muzyki już 29. listopada o g. 20:05 w Polsacie.

Takie muzyczne spotkanie tylu utalentowanych artystów zdarza się bardzo rzadko. Zdarza się raz na 100 lat! Najbardziej znani i uwielbiani wokaliści zaśpiewali, w niespotykanych dotąd duetach, najsłynniejsze polskie przeboje. Beata Kozidrak wraz z Igorem Herbutem wyśpiewała „Białą armię”, Edyta Górniak w duecie z Kubą Badachem wykonała ponadczasowy hit Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”, a Kamil Bednarek z Krzysztofem Cugowskim „Niech żyje bal”. To tylko niektóre z przebojów, które zabrzmiały ze sceny podczas jubileuszu 100-lecia PKO Banku Polskiego.

Świętujący swoje setne urodziny największy polski bank wybrał na tę okazję ponadczasowe polskie przeboje w wykonaniu najwybitniejszych wokalistów, połączonych w niespotykane dotąd, międzypokoleniowe duety. Za fantastyczną oprawę muzyczną odpowiada Tomasz Szymuś wraz z orkiestrą. Dodatkowym atutem koncertu jest wykorzystanie fragmentów oryginalnych nagrań, w wykonaniu m.in. Czesława Niemena, Grzegorza Ciechowskiego, Kory czy Marka Grechuty, wraz z towarzyszącymi im teledyskami, które stały się spójną częścią scenografii. Dzięki tym elementom trasa koncertowa z okazji setnego jubileusz PKO Banku Polskiego stała się bezprecedensowym wydarzeniem na polskim rynku muzycznym.

Transmisja wrocławskiego koncertu 29. listopada o godz.20:05 tylko w Telewizji Polsat.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz