Jemima Kirke i Sasha Lane o niechlujnych związkach „rozmowy z przyjaciółmi”

Conversations with Friends -- Conversations with Friends follows Frances, a 21 year old college student, as she navigates a series of relationships that force her to confront her own vulnerabilities for the first time. Frances is observant, cerebral and sharp. Her ex-girlfriend, now best friend, Bobbi is self-assured, outspoken and compelling. Though they broke up three years ago, Frances and Bobbi are virtually inseparable and perform spoken word poetry together in Dublin. It's at one of their shows that they meet Melissa, an older writer, who is fascinated by the pair. Bobbi and Frances start to spend time with Melissa and her husband, Nick, a handsome but reserved actor. While Melissa and Bobbi flirt with each other openly, Nick and Frances embark on an intense secret affair that is surprising to them both. Soon the affair begins to test the bond between Frances and Bobbi, forcing Frances to reconsider her sense of self, and the friendship she holds so dear. Melissa (Jemima Kirke) and Bobbi (Sasha Lane), shown. (Photo by: Enda Bowe/Hulu)
„Rozmowy z przyjaciółmi” Hulu przenosi widzów do Dublina w Irlandii i literackiej sceny wypełnionej pretensjonalnymi 20-i 30-latkami próbującymi znaleźć najlepszy sposób na życie, miłość i tworzenie sztuki. Jest Bobbi, grana przez Sasha Lane, młodą amerykańską studentkę, która wykonuje poezję ze swoją najlepszą przyjaciółką i byłą dziewczyną Frances (Alison Oliver). Jest też Melissa, grana przez Jemimę Kirke, odnoszącą sukcesy pisarkę w trudnym małżeństwie z Nickiem (Joe Alwyn), załamującym się aktorem. Bezpośrednie połączenie Melissy i Bobbi podburza wydarzenia z historii, ale widzowie nie spędzają z nimi mnóstwo czasu na ekranie. Lane i Kirke opowiadają POPSUGAROWI, jak sprawili, że połączenie ich postaci było prawdziwe.

Serial dawał parze wiele okazji do spędzania czasu podczas kręcenia i nawiązywania więzi dla siebie i swoich fikcyjnych postaci. Często Alwyn i Oliver nagrywali rozmowę na pierwszym planie, a Lane i Kirke mieli własną rozmowę w tle. Ponieważ słowa, które wypowiadali, nie miały trafić do serialu, wykorzystali to jako szansę na lepsze poznanie się nawzajem.

„Pieprzona Jemima mogłaby tylko przywołać najbardziej dziwaczne rzeczy”, wspomina Lane. „I wtedy się śmiejesz. . . . Zamiast myśleć w charakterze, byliśmy po prostu bardzo wulgarni. A potem: „och, oni czują, że świetnie się bawią.'”

Kirke mówi: „To właśnie w tych momentach, w pewnym sensie rozwijaliśmy nasz związek, nie tylko jako Bobby i Melissa, ale jako siebie nawzajem, ponieważ chcieliśmylk o tym, co się dzieje w tej chwili, o tym, co robimy.”Żartowali z tego, dlaczego kamera na nich patrzy, Co jeszcze działo się podczas kręcenia, lub dzielili się plotkami i dramatycznymi historiami.

Według Lane, Bobbi przyciąga Melissę, ponieważ jest „odświeżająca” w porównaniu do wycofanej Frances. „Melissa wydaje się odważna i trochę poskładana w sensie, że ma dla niej nutę” K***********”. „Bobbi to lubi, bo . . . jedyną rzeczą w Frances, która jest dla niej rozczarowująca, jest to, jak bardzo internalizuje wszystko i jak bardzo nie chce być gdziekolwiek w dowolnym czasie.”Melissa to „petarda”, a Lane dodaje: „jest gorąca.”

„Myślę, że oboje jesteśmy dla siebie ulgą w naszych głównych relacjach”, wyjaśnia Kirke o atrakcyjności między nimi. „Bobbi jest ulgą dla Melissy, ponieważ jest nie tylko podobna [do niej] i bardziej otwarta i bardziej przedwczesna niż Nick.”Bobbi i Melissa mogą być” mniej ostrożni ” w swoim związku.

Kirke uważa jednak, że Melissa wykorzystuje również Bobbi jako „pomost do Frances”, która uwikłała się w Nicka. Kirke mówi, że związek Frances i Melissy jest „niezwykle skomplikowany od samego początku”, ponieważ Frances widzi przez „akt Melissy”.”

„W pewnym sensie stanowi zagrożenie. I myślę, że Bobbi jest sposobem na dotarcie do niej”, mówi o motywacjach Melissy. Związek Melissy i Bobbi pozostaje kwestią otwartą w całej serii, denerwując Nicka i Frances tym, jak blisko są. A Melissa nie boi się wykorzystać Bobbi, by skrzywdzić Frances, kiedy jej to odpowiada.

Jedna ogromna różnica między” rozmowami z przyjaciółmi „serialu telewizyjnego a” rozmowami z przyjaciółmi ” powieści Sally Rooney jest tłem Bobbi. Serial czyni ją Amerykanką, a Lane mówi, że zderzenie kulturowe Bobbi jest bardzo realne. Jedna wielka różnica między USA a Irlandią? „Możesz zabrać swoje dzieci do barów”, mówi.

„To jest kluczowa różnica. I nie żartuję” — dodaje Kirke, który jest Brytyjczykiem, ale dorastał w Nowym Jorku. „To brzmi zabawnie, ale to prawda, ponieważ ten mały szczegół reprezentuje zupełnie inny sposób wychowywania dzieci, który różni się od Ameryki.”

„Rozmowy z przyjaciółmi” premiera wszystkich ośmiu odcinków na Hulu 15 maja.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version