Jennifer Lopez i Ben Affleck wyruszają z dziećmi na prywatną wycieczkę po Luwrze

Tydzień po zawiązaniu węzła w Las Vegas, Jennifer Lopez i Ben Affleck świętują swoje nowe życie razem z paryskim wypadem. Para wylądowała w mieście miłości wieczorem 21 lipca wraz z dziećmi Emme (14 lat), Seraphina (13 lat) i Violet (16 lat) i od tego czasu zwiedzała wszystkie zabytki, robiła zakupy w mieście i jadła w popularnych restauracjach.

Wkrótce po przybyciu, rodzina blended została po raz pierwszy zauważona jadając w słynnej restauracji Matignon. Lopez i Affleck pojawili się w nowożeńców, pokazując mnóstwo PDA. 22 lipca grupa została sfotografowana podczas spaceru ulicami Paryża, uderzając w Popularne miejsca, takie jak dzielnica Marais, Centre Pompidou i Musée d ’ Orsay. Według źródła, para spędziła ponad dwie godziny przytulając się i całując na ławce w parku. „Byli jak dwoje nastolatków na ławce w parku – bardzo kochający, bardzo uważny”, powiedział ludziom źródło. Podczas gdy Lopez i Affleck wydają się cieszyć wakacjami, podobno jeszcze nie zaplanowali oficjalnego miesiąca miodowego, choć większe przyjęcie weselne jest w trakcie prac.

Paryskie wakacje nowożeńców trwały do weekendu. para odwiedziła Luwr i zrobiła zakupy z okazji 24 lipca urodzin Lopeza. Oprócz przystanku Muzeum Sztuki, Lopez i Affleck odbyli prywatną wycieczkę po Sekwanie na Petrusie III,” jachcie dżentelmena ” zbudowanym w latach 50. Następnie udali się na romantyczną kolację i odwiedzili lodziarnię, aby uczcić 53-letni Lopez. Pod koniec nocy bukiet balonowy został podobno dostarczony do pokoju hotelowego duetu. Para zatrzymała się ponownie w Luwrze 26 lipca, tym razem na prywatnej wycieczce z dziećmi. Wkrótce ma się skończyć akcja charytatywna. 30 lipca Lopez wystąpi na charytatywnym koncercie na Capri.

Lopez i Affleck wzięli ślub 17 lipca w małej białej kaplicy weselnej w Vegas po uzyskaniu pozwolenia na małżeństwo w hrabstwie Clark, NV, dzień wcześniej. Aktor ” Marry Me „potwierdził tę wiadomość i podzielił się z nią szczegółami w biuletynie JLo, opisując intymną ceremonię jako” dokładnie to, czego chcieliśmy.”Napisała:” kiedy miłość jest prawdziwa, jedyną rzeczą, która się liczy w małżeństwie, są siebie nawzajem i obietnica, którą składamy, aby kochać, troszczyć się, rozumieć, być cierpliwym, kochającym i dobrym dla siebie. Mieliśmy to. I wiele więcej. Najlepsza noc naszego życia.”

Zobacz więcej zdjęć z rodzinnych wakacji przed nami.

– Dodatkowe informacje Sabienna Bowman

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version