Jennifer Lopez odwołała koncert w Nowym Jorku! Gwiazda całą sytuację skomentowała na Instagramie

Instagram/Jennifer Lopez

Jennifer Lopez to najpiękniejsza kobieta show biznesu, a przede wszystkim wszechstronnie utalentowana. Utworzyła swoją linię perfum, projektuje ubrania i przede wszystkim koncertuje. Każdy koncert wokalistki sprzedaje się w mgnieniu oka, a jej show robi wrażenie.

Ostatnio wokalistka wyruszyła w trasę, w ten sposób wokalistka postanowiła uczcić swoje 50. urodziny. Niestety trasa obejmuje tylko Stany Zjednoczone, jednak wielu fanów liczy na to, że wokalistka zdecyduje się poszerzyć swoją trasę o kolejne kontynenty.

Jak na razie J.Lo musiała odwołać koncert w Nowym Jorku. Powodem zrezygnowania z występu było naruszenie wszystkich zasad bezpieczeństwa BHP. Gwiazda zdecydowała się na skomentowanie tejże sytuacji za pośrednictwem Instagrama:

Wysiadł prąd w Nowym Jorku i Madison Square Garden. Z bólem serca muszę powiedzieć, że dzisiejszy występ jest odwołany. Zaplanujemy termin ponownie. Kocham was wszystkich! Bądźcie bezpieczni!

Przyczyną awarii prądu w Nowym Jorku był pożar transformatora.

Fani Jennifer oczywiście zrozumieli zaistniałą sytuację i zamiast rozpaczać po odwołanym koncercie jednogłośnie martwili się o bezpieczeństwo swojej idolki. Wiadomo już, że występ gwiazdy odbędzie się w innym terminie.

 

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version