Reklama
Strona głowna Hot Jessica Ziółek stworzyła własna kolekcję ubrań!

Jessica Ziółek stworzyła własna kolekcję ubrań!

od Marcin Karwoski
Reklama
Jessica Ziółek-partnerka polskiego napastnika Arkadiusza Milika. Od lat marzyła o zaistnieniu w branży modowej. Teraz jej marzenie jest coraz bliżej spełnienia. Do sprzedaży trafił jej pierwszy projekt.

Jessica Ziółek nie raz wspominała, że chciałaby zostać znaną projektantka mody. Jej cele są coraz bliżej spełnienia. Na Facebooku wild.mascot pokazał się na sprzedaż pierwszy projekt. dokładniej płaszcz, który jest z nadrukiem w kształcie syreny na plecach. W spełnianiu marzeń pomagał jej wybranek Arkadiusz Milik.

Jessica w wywiadzie z portalem warszawa.naszemiasto.pl wyznała, że od zawsze interesowała się modą, a pomysły na kolekcje powstawały podczas jej podroży.

Od dziecka byłam zafascynowana modą i w 2017 roku nastąpił przełom w moim życiu. Wtedy stwierdziłam, że chcę coś wreszcie zrobić dla siebie. Wyciągnęłam wszystkie moje szkice, które leżały w szufladzie. Zaczęłam tworzyć obraz w mojej głowie, który tworzyłam z podróży między Polską a Włochami. Zaczęłam tworzyć kolekcję. Marka Wild Mascot powstała w 2018 roku. Nad pierwszą kolekcją pracowałam ponad rok – wyznała w wywiadzie z portalem warszawa.naszemiasto.pl.

Zaskocz efektownym detalem! Zakochaj się w limitowanym płaszczu z kolekcji Wild Mascot!Bądź pierwsza! Złóż zamówienie…

Publiée par Wild Mascot sur Mardi 16 avril 2019

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz