Reklama
Strona głowna Gwiazdy Jesteście ciekawi co Margaret robi po zawieszeniu swojej kariery?. My wiemy!

Jesteście ciekawi co Margaret robi po zawieszeniu swojej kariery?. My wiemy!

od Marcin Karwoski
Reklama
Margaret pod koniec 2019 roku, postanowiła zawiesić swoją karierę muzyczną. Gwiazda wydała wtedy bardzo obszerne oświadczenie w którym zdradziła, ze jest to spowodowane jej stanem psychicznym. Teraz jej narzeczony zdradził jak korzysta ona z wolnego czasu.

Małgorzata Jamroży czyli Margaret w grudniu 2019 roku ogłosiła, że zawiesza swoją karier muzyczną. Artystka miała wtedy za sobą bardzo pracowity rok. Piosenkarka wydała wtedy nowy album oraz wzięła udział w programie The Voice Of Poland. Gwiazda po poinformowaniu wszystkich o swoim zawieszeniu znikła z show biznesu oraz portali społecznościowych. Dziś jednak ukazała się informacja co takiego robi.

Jej narzeczony Piotr Kozieradzki na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii pokazał, ze aktualnie przebywa z Margaret na egzotycznych wakacjach.

View this post on Instagram

🧸

A post shared by KcZzzzzz (@kacezet) on

Internauci w komentarzach bardzo miło na te wiadomości zareagowali.

Cieszymi się, że wypoczywasz.
W tej chwili szczerze się cieszę. O wiele bardziej, niż gdyby ukazał się nowy album. Na tej focie widać, że Gosia może wreszcie sobie odpocząć i posiedzieć bez spiny, nie martwiąc się swoim wyglądem przed kamerami. Odpoczywajcie! Wracaj jak będziesz na siłach.
Odpoczynek jest najważniejszy wracaj szybko!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz