Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska kolejny raz potwierdziła swój dystans do siebie!

Joanna Koroniewska kolejny raz potwierdziła swój dystans do siebie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska pochwaliła się bardzo ciekawym zdjęciem. Gwiazda kolejny raz pokazała jaki wielki dystans ma do siebie. Opis rozbroił chyba każdego.

Joanna Koroniewska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Na swoim profilu zebrała już ponad 300 tysięcy obserwujących. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje obok popisanego kontenera. W opisie pokazała swój ogromny dystans do siebie.

Może i dość niska, ale za to prawie profesjonalnie nieuśmiechnięta modelka. Kiedyś kiedy wszystkie moje koleżanki chciały być miss, ja uwielbiałam pozować. I tak mi już zostało. ✌️Czasy setek okładek już minęły bezpowrotnie, ale na szczęście mam Was i mogę się tutaj wdzięczyć niewdzięcząc do woli. A Wy lubicie pozować? Znowu nie wiem, które zdjęcie powinno być pierwsze… – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Może i dość niska, ale za to prawie profesjonalnie nieuśmiechnięta modelka. 😜😂😂😂🙌 Kiedyś kiedy wszystkie moje koleżanki chciały być miss, ja uwielbiałam pozować. 🤦‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ I tak mi już zostało. 😂😂🤪✌️Czasy setek okładek już minęły bezpowrotnie, ale na szczęście mam Was i mogę się tutaj wdzięczyć niewdzięcząc do woli. 😂😂🙌 A Wy lubicie pozować? Znowu nie wiem, które zdjęcie powinno być pierwsze… 🤔😂😂🧐🤨#modelkaplusage #wiekniemaznaczenia #przecież #starszaaleczymądrzejsza😂 #model #modelling #szczeżuja #oldmodel #forever #foreveryoung #dowborybehappy #💙

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

A mnie się wszystko podoba ! I plaszcz i buty i spodnie , no i oczywiście modelka pierwsza klasa
Ja też jestem fanką
Super MEGA na każdym zdjęciu

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz