Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska kolejny raz zaskoczyła!

Joanna Koroniewska kolejny raz zaskoczyła!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska na swoim instagramie kolejny raz zaskoczyła. Celebrytka na swoim instagramie zaprezentowała swoją propozycje na Black Friday.

Joanna Koroniewska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Celebrytka na swoim profilu zebrała już ponad 300 tysięcy obserwujących. Dziś podzieliła się z nimi swoją propozycją na Black Friday.

Joanna na swoim oficjalnym instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w bardzo popularnej styluwce. Gwiazda w opisie przygotowała dla swoich obserwujących propozycje na nadchodzący Black Friday.

Ten listopad dopiero co się zaczął a już się kończy. a dzisiaj od samego rana gonię w piętkę, ale jeśli macie chwilę a nie wymyśliliście jeszcze prezentów dla najbliższych na święta gorąco zachęcam @ochnik_official we współpracą z @paprockibrzozowski stworzyli naprawdę fajną kolekcję. Gorąco Wam ją polecam! Jeszcze nie ma #blackfriday2019 a już są na stronie i w sklepach niesamowite zniżki!!! A Wy jak??? Już przygotowani??? Na Święta?!? – czytamy w opisie

View this post on Instagram

Ten listopad dopiero co się zaczął a już się kończy. 😂🤷‍♀️🤦‍♀️🚀Ja dzisiaj od samego rana gonię w piętkę, ale jeśli macie chwilę a nie wymyśliliście jeszcze prezentów dla najbliższych na święta gorąco zachęcam @ochnik_official we współpracą z @paprockibrzozowski stworzyli naprawdę fajną kolekcję. 💪✌️🙌 Gorąco Wam ją polecam! Jeszcze nie ma #blackfriday2019 a już są na stronie i w sklepach niesamowite zniżki!!! A Wy jak??? Już przygotowani??? Na Święta?!? 😂😂#paprockibrzozowski #ochnik #prezentyświąteczne #jadziswteatrze #mamawpracy #teatr #aktorka #prezent #corazblizejswieta #uwielbiamswieta #christmaspresents #christmas #🎄🎅

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Maupo ! Nawet w worku po ziemniakach wyglądała byś jak milion  dolców !

Świetne te torebki. Mam złotą

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz