Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska krytykowana za karmienie piersią!

Joanna Koroniewska krytykowana za karmienie piersią!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Joanna Koroniewska na początku zeszłego roku została po raz drugi szczęśliwą mamą. Rodzina Dowborów powiększyła się o piękną Helenkę, która jest teraz oczkiem w głowie taty. Jednak kiedy jeszcze aktorka była w ciąży musiała stracić dużo nerwów, bowiem ludzie życzyli jej aby poroniła, aby dziecko urodziło się chore.

Teraz pojawił się inny problem, jak się okazuje ludzie krytykują sposób w jaki aktorka karmi swoje dziecko.
Aktorka zdecydowała się na skomentowanie całej sytuacji na swoim profilu, gdzie jasno pisze iż nie zgadza się z ingerowaniem w wychowywanie dziecka i krytykowaniem za to, że karmi piersią:

Dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi i kolejny raz, właściwie za każdym razem kiedy mówię komukolwiek, że karmię piersią moje niespełna półtoraroczne dziecko, otrzymuję na wstępie pytanie w stylu, ale po co jej to jeszcze… No właśnie… Po co… Zadziwia mnie totalna bezpośredniość części ludzi. NIGDY nie pozwoliłabym sobie na tego typu pytanie w stosunku do kogokolwiek. (To moje ulubione słowo- empatia, pamiętacie??!). Bo serio, złapałam się już nawet na tym, że to JA zaczynam się z tego dłuższego skądinąd karmienia tłumaczyć. Ale tak naprawdę z czego??! Komu?!? I dlaczego??! Każda tego typu decyzja jest absolutnie indywidualna. Uważam też, że wiele mam karmiących mlekiem modyfikowanym, zwłaszcza tych od początku, też poddawanych jest negatywnej ocenie. Nie rozumiem ludzi, którzy WSZYSTKO generalizują i wysuwają daleko idące wnioski. Każda Mama jest wyjątkowa. Koniec kropka. Zajmijmy się w końcu SWOIM życiem a nie poprawianiem sobie samopoczucia mówiąc innym, jak mają żyć. Czy mają pokazywać przodem czy też tyłem swoje DZIECI. Czy też może w ogóle. To MY- RODZICE będziemy PRZEZ NIE kiedyś z tego rozliczane. A innym nic do tego. Ulało mi się. Nomen omen.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz