Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska martwi się o córkę a to wszystko przez koronawirusa!

Joanna Koroniewska martwi się o córkę a to wszystko przez koronawirusa!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy z Odetą Moro wyznała, że rozmowa z dzieckiem na temat koronawirusa jest bardzo trudna. Zdaniem aktorki dzieci wiedzą co się dzieje na świecie i wywołuje to w niech duży lęk.

Koronawirus z początkiem marca dotarł do Polski. W związku z tym, władze kraju zdecydowały się zamąć szkoły oraz placówki publiczne zakazano również organizacji wydarzeń masowych. Z tego powodu premierę spektaklu w którym miała występować Joanna Koroniewska przesunięto. Aktorka jednak zaapelowała do swoich fanów o odpowiedzialność oraz stosowanie się do wszystkich wytycznych mimo wielu rozczarowań.

Joanna podczas programu “Onet Rano” opowiedziała Odecie Moro, że rozmowa z dzieckiem o aktualnej sytuacji na świecie nie należy do łatwych.

Powiem szczerze, że to jest bardzo trudna rozmowa. Ja mam już dojrzałe dziecko, które ma 11 lat i wiele rzeczy rozumie i tak naprawdę ona rozumie, że nie może wychodzić, spotykać się z koleżankami, natomiast się boi. Pomyślałam sobie, że nie będzie już wiadomości w domu, które ona może obejrzeć. Będę starała się czytać, ale poza nią. Nam się tylko wydaje, że dzieci tego nie biorą do siebie. Dzieci biorą to do siebie i to jest trudny przekaz. Bardzo trudno jest powiedzieć, co się wydarzy, bo tego nie wiemy.

Aktorka w dalszej części wyraziła swoje zaniepokojenie związane z lekceważeniem przez wiele osób zaleceń władz kraju, które maja pomoc w zatrzymaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Miejmy nadzieję, że robiąc całą tę prewencyjną część, będzie u nas dużo lżej i lepiej, ale z tego, co widzę, (…) ludzie nadal nie zdają sobie sprawy z ogromu problemu i nadal wychodzą w miejsca zatłoczone. (…) To nie jest też tak, że wszyscy myślimy o konsekwencjach, więc zostańmy w domu, jeżeli tylko możemy i do tego nawołujmy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz