Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska pochwaliła się jak radzi sobie z izolacją!

Joanna Koroniewska pochwaliła się jak radzi sobie z izolacją!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska na swoim instagramie postanowiła zarazić swoich obserwujących pozytywną energią. Gwiazda przeczytała nieprzychylne komentarze i zabrała głos.

Ponad dwa tygodnie izolacji już minęły. Wiele gwiazd przez ten okres promowało akcje ZostańWDomu. Na ich instagramach, ukazywało się bardzo dużo atrakcji, które miały zapewnić fanom rozrywkę. Julia Wieniawa postanowiła ćwiczyć jogę, Doda pokazała swoim obserwatorom jak zrobić trening z rolkami papieru, a Joanna Koroniewska np. uczyła się z bliskimi różnych tanecznych układów. Fani jednak aktorki mieli dosyć nagrań. Tym razem gwiazda postanowiła się do tego odnieść.

Joanna Koroniewska na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z pełnym uśmiechem. Gwiazda w opisie wyraziła swoje zażenowanie postawą niektórych internautów i poradziła im, by “spadali na drzewo”.

Co Cię nakręca do działania?! Mnie na pewno mnóstwo rzeczy, ale ostatnio to co tutaj robimy! Zamknięci w czterech ścianach, często w strachu, to nie jest fajne. Każdy ma prawo do swoich reakcji. Do przeżywania wszystkiego na swój sposób. Nie dajmy się zwariować. Mam zamiar i będę się uśmiechać, będę się wygłupiać z moimi dziećmi tak jak robiłam to wcześniej, a takie teksty „życzliwych” na szczęście tylko przez moment wyprowadzają z równowagi.

Od razu myślę sobie, że gdzieś tam jest człowiek, może samotny, może pogubiony, może próbuję zwrócić na siebie uwagę. Wiedziałam, że im dalej i dłużej będziemy w tym razem, tym więcej pojawi się agresji, mocnych słów, ale serio – śmiech?! Wygłupy?!!To powoduje u niektórych aż takie reakcje i przemyślenia?! Zawsze będę taka! Spadajcie na drzewo Ci, którzy przyszli tutaj poprawiać sobie humor. Taka jestem. Taka będę. Taka byłam. I tak, Instagram to moja pasja, bo mam tutaj tak wiele cudownych osób, które dają mi siłę, są moim motorem do działania! (…) Papa, hejterze. Życzę Ci tego, czego potrzebujesz najbardziej oprócz uwagi – spokoju i oddechu ode mnie! – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Co Cię nakręca do działania?!! Mnie na pewno mnóstwo rzeczy, ale ostatnio to co tutaj robimy!!! 🔥❤️🙌 Zamknięci w czterech ścianach, często w strachu, to nie jest fajne. Każdy ma prawo do swoich rekacji. Do przeżywania wszystkiego na SWÓJ sposób. NIE dajmy się zwariować. Mam zamiar i BĘDĘ SIĘ UŚMIECHAĆ, będę się wygłupiać z moimi dziećmi tak jak robiłam to wcześniej a takie teksty „życzliwych” na szczęście TYLKO przez moment wyprowadzają z równowagi. Od razu myślę sobie, że gdzieś tam jest człowiek, może samotny, może pogubiony, może próbuję zwrócić na siebie uwagę… Wiedziałam, że im dalej i dłużej będziemy W TYM RAZEM, tym więcej pojawi się agresji, mocnych słów, ale serio- śmiech?! Wygłupy?!! To powoduje u niektórych AŻ takie reakcje i przemyślenia?!! ZAWSZE będę TAKA! Spadajcie na drzewo CI, którzy przyszli tutaj poprawiać SOBIE HUmor. Taka jestem. Taka będę. Taka byłam. I tak, instagram to moja PASJA- bo mam tutaj TAK WIELE CUDOWNYCH osób, które dają mi siłę, są moim motorem do działania!!! Uwielbiam to miejsce czy się to komuś podoba czy też nie!! Papa hejterze. Życzę Ci tego czego potrzebujesz najbardziej oprócz uwagi- SPOKOJU I ODDECHU ODE MNIE!! 🙌🙌🙌 Dzisiaj czytamy bajki u @mroznerski już o 19.00 a o 22.00 tradycyjnie Domówka u DOWBORÓW!! Już teraz na kanale Dowbory Be Happy zrzucamy naszego live”a z domówki!! 🍾🥂🙌❤️ LINK W BIO. #dowborybehappy #energia #smiech #wspieramypolskiemarki #domówkaudowborów #domowkaukoroniewskich #instanocka #🤍

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz