Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska pochwaliła się swoim płaskim brzuchem!

Joanna Koroniewska pochwaliła się swoim płaskim brzuchem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem na którym pokazała swój płaski brzuch. Okazuje się, że aktorka zrobiła to w szczytnym celu.

Joanna Koroniewska w tym roku skończyła 41 lat. Gwiazda jednak nadal prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Celebrytka również jest matką dwójki dzieci. Jednak ciągle jej sylwetka zachwyca tysiące internatów.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii odsłoniła swój brzuch. W opisie zdradziła, że zrobiła to w szczytnym celu.

Kochani Ładuję Was dzisiaj i siebie dobrą energią choć dziś nie jest mi ostatnio jakoś szczególnie do śmiechu… To zdjęcie zrobione parę dni podczas sesji dla @fundacja.naszpikowani, efekty tej współpracy już wkrótce – tyle chorych dzieciaczków potrzebuje pomocy… Tyle z nich TAK bardzo bardzo cierpi… Za chwilę Święta… Nie dla wszystkich będą radosne… Od wczoraj na koncie Julci jest już ponad milion złotych!!!! To taka ogromna kwota!!! Dziękuję z całego serca WSZYSTKIM, którzy włączyli się w tą akcję!!! Jest nas coraz więcej!!! Nadal jednak na cito potrzeba AŻ ośmiu milionów a czas niestety jest nieubłagany… Kto jeszcze z nami?!!? KOCHANI – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Kochani💙 Ładuję Was dzisiaj i siebie dobrą energią choć dziś nie jest mi ostatnio jakoś szczególnie do śmiechu… To zdjęcie zrobione parę dni podczas sesji dla @fundacja.naszpikowani, efekty tej współpracy już wkrótce – tyle chorych dzieciaczków potrzebuje pomocy… Tyle z nich TAK bardzo bardzo cierpi… Za chwilę Święta… Nie dla wszystkich będą radosne… Od wczoraj na koncie Julci jest już ponad milion złotych!!!! To taka ogromna kwota!!! Dziękuję z całego serca WSZYSTKIM, którzy włączyli się w tą akcję!!! 💙💙💙 Jest nas coraz więcej!!! 🙌 Nadal jednak na cito potrzeba AŻ ośmiu milionów a czas niestety jest nieubłagany… Kto jeszcze z nami?!!? KOCHANI?!?? 💙💙🙏 #pomagamy #pomagajmy #ocalicjulke #mamaiskierki #tataiskierki #siepomaga #zarazświęta #NAJLEPSZYprezent #ktojeszczeznami #?!! LINK DO ZBIÓRKI W BIO💙 —————————————————https://www.siepomaga.pl/ocalic-julke

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz