Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska pokazała się, w kostiumie teatralnym!

Joanna Koroniewska pokazała się, w kostiumie teatralnym!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska wiele razy już pokazywała jak bardzo kocha swoją prace. Aktorka ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się tym razem swoim nowym kostiumem teatralnym.

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Dobrym potwierdzeniem tego jest jej instagram który obserwuje trochę ponad 320 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem pokazała im jak wygląda jej nowy kostium teatralny.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowane fotografii pozuje w swoim nowym kostiumie teatralnym. Gwiazda w również w opisie kolejny raz wyznała jak bardzo kocha swoją pracę.

Dzisiaj pierwszy raz w nowym kostiumie teatralnym. Uwielbiam ten moment. Uwielbiam swoją pracę. Ściskam wszystkich! Spełniajcie swoje marzenia! Trudno jest znaleźć balans pomiędzy pracą aktora a domem. W moim zawodzie mogłabym spokojnie każdego dnia pracować. To z pewnością kuszące… Ale JAK jednocześnie znaleźć przestrzeń na rozwój i być mamą cały czas obecną w życiu swoich dzieci?!! Właśnie. JA na szczęście mam wybór. Mogę. Nie muszę. I nie zawsze. Za wszelką cenę. Nie wszystko. Ściskam Mamusie, które żyją z podobnymi dylematami. I wiem, że jest nas tutaj dużo. Pamiętajcie NIKT nie wie lepiej od nas. JAK JEST NAJLEPIEJ. Rzecz jasna. – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

 

View this post on Instagram

Dzisiaj pierwszy raz w nowym kostiumie teatralnym. Uwielbiam ten moment. Uwielbiam swoją pracę. Ściskam wszystkich! Spełniajcie swoje marzenia! 🙌 Trudno jest znaleźć balans pomiędzy pracą aktora a domem. W moim zawodzie mogłabym spokojnie każdego dnia pracować. To z pewnością kuszące… Ale JAK jednocześnie znaleźć przestrzeń na rozwój i być mamą cały czas obecną w życiu swoich dzieci?!! Właśnie. JA na szczęście mam wybór. Mogę. Nie muszę. I nie zawsze. Za wszelką cenę. Nie wszystko. Ściskam Mamusie, które żyją z podobnymi dylematami. 😂😂I wiem, że jest nas tutaj dużo. Pamiętajcie NIKT nie wie lepiej od nas. JAK JEST NAJLEPIEJ. Rzecz jasna.🤪😂😂✌️🙌 #nowaROLA #AmiTOrybka #pignon #rozkminyMAMINY #MAMAwpracy #aktorka #mamadwojki #szczeżuja #polskaaktorka #komedia #kocham #👯‍♀️ #actress #actresslife #theatre #theatrelife #ilovetheatre #🎭

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz