Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska pokazuje brzuch w szczytnym celu

Joanna Koroniewska pokazuje brzuch w szczytnym celu

od Karolina Melon
Reklama
Joanna Koroniewska ostatnimi czasy bardzo jest aktywna na portalu społecznościowym. Oprócz tego prowadzi bardzo aktywny tryb życia dzięki, któremu ma świetną figurę. Postanowiła to wykorzystać w szczytnym celu. Aktorka opublikowała swój płaski brzuch dla Fundacji Naszpikowani. Do zdjęcia dodała wpis.

“Kochani Ładuję Was dzisiaj i siebie dobrą energią choć dziś nie jest mi ostatnio jakoś szczególnie do śmiechu… To zdjęcie zrobione parę dni podczas sesji dla @fundacja.naszpikowani, efekty tej współpracy już wkrótce – tyle chorych dzieciaczków potrzebuje pomocy… Tyle z nich TAK bardzo bardzo cierpi… Za chwilę Święta… Nie dla wszystkich będą radosne… Od wczoraj na koncie Julci jest już ponad milion złotych!!!! To taka ogromna kwota!!! Dziękuję z całego serca WSZYSTKIM, którzy włączyli się w tą akcję!!! Jest nas coraz więcej!!! Nadal jednak na cito potrzeba AŻ ośmiu milionów a czas niestety jest nieubłagany… Kto jeszcze z nami?!!? KOCHANI?!?? #pomagamy #pomagajmy #ocalicjulke #mamaiskierki #tataiskierki #siepomaga #zarazświęta #NAJLEPSZYprezent #ktojeszczeznami #?!!

Materiały prasowe

Fani dopytują aktorkę jak dba o swoją figurę. Jak się okazuje to nie tajemnica po prostu dużo biega. Możemy pozazdrościć jej świetnego wyglądu oraz pięknej figury. Fanki jak zawsze spisały się na medal.

“Dolaczylam dzisiaj  wplacilam swoją cegiełkę, udostępniłam prosbe pomoc…..

 

“Pomagamy  Julcia musi dac radę  pozdrawiam Panią

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz