Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska pozuje w bikini i kolejny raz odniosła się do plotek o trzeciej ciąży!

Joanna Koroniewska pozuje w bikini i kolejny raz odniosła się do plotek o trzeciej ciąży!

od Marcin Karwoski
Reklama
Od pewnego czasu w internecie krąży wiele plotek na temat trzeciej ciąży Joanny Koroniewskiej. Aktorka postanowiła rozwiać wszystkie niedogodności i opublikowała na swoim profilu wpis w którym wszystko wytłumaczyła.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są rodzicami dwójki dzieci. Od kilku miesięcy w internecie plotkowano, że aktorka chciałaby urodzić kolejne dziecko. Mimo tego, że sama aktorka zaprzeczała, plotki nie ustawały. Celebrytka postanowiła kolejny raz poruszyć ten temat. Tym razem zrobiła to za pośrednictwem zdjęcia w bikini.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w bikini. Gwiazda w opisie odniosła się do wszystkich plotek odnośnie jej trzeciej ciąży.

Właśnie otrzymałam telefoniczne gratulacje od mojej Cioci z okazji trzeciej ciąży. Podobno śmiga info w internetach. Pisałam na ten temat parę postów wcześniej. Wystawało mi się, że absolutnie klarownie i jednoznacznie się wypowiedziałam. A jednak… Za tego typu insynuacjami kryje się milion kobiecych historii. Po publikacji mojego wcześniejszego postu dostałam od Was naprawdę ogromnie dużo wiadomości i w każdej z nich najważniejsze było to, że te doświadczenia nie są dla Was, kobiet łatwe. Ja tutaj, oprócz zarażania Was dobrą energią pragnę Was wspierać. Kochane. Pamiętajcie, siła jest w NAS A NADZIEJA ZAWSZE UMIERA OSTATNIA! Zrobiło się poważniej, ale WIEM co piszę i wiem, że dla niektórych z Was te słowa są ogromnie WAŻNE. Uściski ! Wasza Ciocia Dobra Rada.

View this post on Instagram

Właśnie otrzymałam telefoniczne gratulacje od mojej Cioci z okazji trzeciej ciąży. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤭🤭Podobno śmiga info w internetach. Pisałam na ten temat parę postów wcześniej. Wystawało mi się, że absolutnie klarownie i jednoznacznie się wypowiedziałam. A jednak… Za tego typu insynuacjami kryje się milion kobiecych historii. Po publikacji mojego wcześniejszego postu dostałam od Was naprawdę ogromnie dużo wiadomości i w każdej z nich najważniejsze było to, że te doświadczenia nie są dla Was, kobiet łatwe. Ja tutaj, oprócz zarażania Was dobrą energią pragnę Was wspierać. Kochane. ❤️ Pamiętajcie, siła jest w NAS A NADZIEJA ZAWSZE UMIERA OSTATNIA! 🙌 Zrobiło się poważniej, ale WIEM co piszę i wiem, że dla niektórych z Was te słowa są ogromnie WAŻNE. Uściski ! 💋 Wasza Ciocia Dobra Rada. 🧐🤣😜✌️ #koroniewskadobrarada #dowborybehappy #szczeżuja #polishGIRL #STARSZApani #🤣😂🙌 #photobydaughter👧🏻📷

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz