Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska pozuje w bikini!

Joanna Koroniewska pozuje w bikini!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska zdaniem wielu ma idealną figurę. Celebrytka bardzo często to potwierdza swoimi nowymi zdjęciami. Gwiazda tym razem zdradziła swój sekret.

Joanna na swoim instagramie opublikowała nową fotografie.
Gwiazda na dodanym zdjęciu pozuje w bikini. Celebrytka w opisie zdradziła swój sposób na idealna sylwetkę.

To właśnie po latach zrozumiałam. Wtedy też moim zdaniem determinacja człowieka do działania jest dużo większa. Czyli nie zaczynamy zdrowo jeść i więcej posiłków, ograniczając produkty mniej zdrowe TYLKO generalnie żeby być zdrowszymi jemy wtedy kiedy jesteśmy głodni i produkty, które są zdrowsze, mniej przetworzone, ograniczając wiele tych nie do końca dobrych dla nas.- czytamy w opisie fotografii.

View this post on Instagram

Dzisiaj będzie na poważnie. Bo też i samo zdjęcie do tego zobowiązuje. 😂🤔🤪🤭Dostaję od Was mnóstwo pytań. Napisz jaką dietę stosujesz, ile razy w tygodniu ćwiczysz. I od razu uprzedzam, że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i piszę tylko i wyłącznie o swoim, dość złożonym przypadku. 😂🤭Skupię się na początek na tzw.diecie. Serio, ja jem. Serio, nawet dużo. 😂🤷‍♀️A paradoksalnie, już kiedyś o tym opowiadałam, przynajmniej taką mam teorię, że człowiek zaczyna chudnąć wtedy kiedy przestaje się odchudzać. 💪✌️Dlaczego?!? Bo nie myśli wciąż o jedzeniu. 😂😂Przynamniej tak było w moim wypadku. I chociaż niektórym trudno sobie przypomnieć, ale ja zawsze kiedyś byłam na plusie. 😂😂😂🙌Dużo i długo by pisać, ale ja naprawdę uważam, że jak i wszystko tak i ta sprawa jest po prostu w naszej głowie. Najważniejsze jest to, aby wypadkową było to co na zewnątrz czyli tzw. nasze opakowanie. (W sensie wygląd 😂😂) Czyli jedzenie dobrych, sprawdzonych produktów, ograniczając te zdecydowanie gorsze, ale nie PRZEDE WSZYSTKIM dla figury tylko dla ZDROWIA. I to właśnie po latach zrozumiałam. Wtedy też moim zdaniem determinacja człowieka do działania jest dużo większa. 🙌 Czyli nie zaczynamy zdrowo jeść i więcej posiłków, ograniczając produkty mniej zdrowe TYLKO generalnie żeby być zdrowszymi jemy wtedy kiedy jesteśmy głodni i produkty, które są zdrowsze, mniej przetworzone, ograniczając wiele tych nie do końca dobrych dla nas. Teraz na przykład zaczynam wzmożoną pracę i wybrałam @bistrobox_catering. I to dlatego, że dla mnie to zbilansowane posiłki, które poza wszystkim mi bardzo smakują. A jeśli chodzi o moje „patenty” to najważniejsze jest to, że teraz nie żyje po to żeby jeść a jem po to żeby żyć. 😂😂Brzmi mocno, ale taka jest prawda. Jedzenie jest szalenie istotne, ale nie chcę czuć się przez nie ubezwłasnowolniona jeśli wiecie co mAm na myśli. Ale niedaleko by szukać, @maciej_dowbor mimo, że w tym samym domu, całkowicie inaczej podchodzi do tematu pożywienia. 😂😂🤪😜Dla niego jedzenie jest skądinąd, sensem jego życia a takie przypadki są DUŻO trudniejsze w rozwikłaniu tej sprawy. 🤭🤔🤔I na takie gagatki nic oprócz wzmożonego wysiłku fizycznego rady nie ma. Cdn.

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz