Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska przekomarza się z swoim męzem na instagramie!

Joanna Koroniewska przekomarza się z swoim męzem na instagramie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska kolejny raz spiera się ze swoim mężem na instagramie. Tym razem poszło o opiekę nad ząbkującą córeczką. Jednak internauci w komentarzach bardzo szybko zwrócili uwagę na jej stylizację!

Joanna Koroniewska na swoim instagramie jest bardzo aktywną oraz otwartą osobą. Gwiazda na swoim profilu zebrała już ponad 300 tysięcy obserwujących. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowy.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda w opisie postanowiła się trochę podroczyć z swoim mężem. Tym razem poszło o opiekę nad ząbkującą córeczką.

@maciej_dowbor po raz pierwszy od dawna muszę się z Tobą zgodzić. Zżera mnie. Ale nie zazdrość a wściekłość, że kolejną noc z wiecznie ząbkującym dzieckiem spędzę JA na posterunku. Ale chyba jeszcze bardziej emocjonuje mnie fakt, że przeżywszy już pewnie niemal połowę swojego życia byłeś o krok od tego żeby nie wrócić szybko do domu bo po raz kolejny zgubiłeś dokumenty I PORTFEL. a granicą. I pochwaliłeś się tym wszem i wobec ludziom (wejdźcie na jego story) jakbyś conajmniej maraton zrobił w mniej niż trzy godziny. Dlatego MOJE życie z Tobą NIGDY nie jest nudne. Od kiedy pamiętam ZAWSZE dostarczałeś mi wielu emocji, czy tego chcę czy też nie. Ale prawdziwym hitem jest to, że zawsze wszystko udaje Ci się odzyskać. Pamiętam jak kiedyś na dworcu zostawiłeś przy kasie całkiem nowe buty, jadąc na zdjęcia i kupując sobie drożdżówkę. ( Oczywiście nie była dla Ciebie- Ty przecież nie jesz słodyczy) I jakież było moje zdziwienie, że wieczorem to pudełko z butami stało przy kasie DOKŁADNIE w tym samym miejscu. Naprawdę. Trzeba być normalnie w czepku urodzonym. Albo mieć wielkie szczęście. Są takie dwa ładne powiedzenia. Umieszczę je w hasztagach żeby nie było, że tutaj kogoś obrażam. – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

@maciej_dowbor po raz pierwszy od dawna muszę się z Tobą zgodzić. Zżera mnie. Ale nie zazdrość a wściekłość, że kolejną noc z wiecznie ząbkującym dzieckiem spędzę JA na posterunku. Ale chyba jeszcze bardziej emocjonuje mnie fakt, że przeżywszy już pewnie niemal połowę swojego życia byłeś o krok od tego żeby nie wrócić szybko do domu bo po raz kolejny zgubiłeś dokumenty I PORTFEL. 🤦‍♀️🤦‍♀️Za granicą. I pochwaliłeś się tym wszem i wobec ludziom (wejdźcie na jego story🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️) jakbyś conajmniej maraton zrobił w mniej niż trzy godziny. Dlatego MOJE życie z Tobą NIGDY nie jest nudne. Od kiedy pamiętam ZAWSZE dostarczałeś mi wielu emocji, czy tego chcę czy też nie. Ale prawdziwym hitem jest to, że zawsze wszystko udaje Ci się odzyskać. Pamiętam jak kiedyś na dworcu zostawiłeś przy kasie całkiem nowe buty, jadąc na zdjęcia i kupując sobie drożdżówkę. ( Oczywiście nie była dla Ciebie- Ty przecież nie jesz słodyczy 🤦‍♀️🤦‍♀️…) I jakież było moje zdziwienie, że wieczorem to pudełko z butami stało przy kasie DOKŁADNIE w tym samym miejscu. Naprawdę. Trzeba być normalnie w czepku urodzonym. Albo mieć wielkie szczęście. Są takie dwa ładne powiedzenia. Umieszczę je w hasztagach żeby nie było, że tutaj kogoś obrażam. 🤔🤭#glupimazawszeszczescie #czlowiekinteligentnynigdysienienudzi #keepsmiling #dowborybehappy #urażonaŻONA #😂😂😂😂 #nawetjakgoniematospokojuniedaje #matkapolka #matkaczasemtylkośpiąca #🙌 —————————————————Żeby nie było. To zdjęcie NIE ODDAJE mojego teraźniejszego nastroju, ale nie miałam z dzisiaj żadnego innego. 😂😂😂✌️Czy KTOŚ Kochani łączy się tutaj ze mną w bólu?!? Razem ZAWSZE łatwiej. Pamiętajcie. 😂😂😂Czekam na Wasze opowieści… z dreszczykiem… 😂😂😂🤫😝Wasza. Jo. W odcinkach. 😂😂😂✌️

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz