Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska stanęła w ogniu krytyki!

Joanna Koroniewska stanęła w ogniu krytyki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska podpadła swoim fanom. Celebrytka pochwaliła się swoimi nawykami żywieniowymi. Adoratorom nie spodobało się to. Wybuchła burza!

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowa fotografią. Celebrytka do dodanego zdjęcia dołączyła opis w którym opisała  swoje nawyki żywieniowe. Internatom nie spodobały się. W komentarzach powstała jedna wielka burza.

Wiedziałam, że temat zdrowego podejścia do życia zamieni się w temat odchudzania i oceniania wyglądu. (…) Jem, żeby żyć i jem zdrowo, żeby żyć dłużej. Dzięki temu wyglądam tak, jak JA ZAWSZE chciałam wyglądać i LUBIĘ siebie właśnie TERAZ, taką jaką jestem – chudszą i bardziej pomarszczoną – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Wiedziałam, że temat zdrowego podejścia do życia zamieni się w temat odchudzania i oceniania wyglądu. No właśnie. Ten kult wyglądu. Jestem absolutnie za akceptowaniem samego siebie bo tylko kochając siebie będziesz umiał kochać innych. Ale byłabym hipokrytką twierdząc, że ja czuję się dobrze we własnej skórze w każdym wydaniu. To jest mój profil i piszę tylko i wyłącznie o SOBIE i moich doświadczeniach. I jeszcze raz napiszę to co dla mnie jest najważniejsze – jem żeby żyć i jem zdrowo żeby żyć dłużej. Dzięki temu wyglądam tak jak JA ZAWSZE chciałam wyglądać i LUBIĘ siebie właśnie TERAZ, taką jaką jestem – chudszą i bardziej pomarszczoną 😂🤣🤓✌️ Ale wiem, że KAŻDY ma inaczej i zdecydowanie świat byłby nudny gdyby WSZYSCY mieli takie same potrzeby. Tak więc do meritum. Jestem próżna. Pewnie nie tak jak kiedyś, ale jestem. Jestem Kobietą i lubię błyszczeć. Ale też przede wszystkim stąpam bardzo twardo po ziemi i wiem, gdzie jest granica, której NIGDY nie przekroczę. Wiem też, że wśród Was, piszę tu do Kobiet, jest mnóstwo silnych babek po przejściach, które tak jak ja nie ulegają wpływom i modom. I my robimy pewne rzeczy właśnie dlatego, że zwiększa się nasza ŚWIADOMOŚĆ. I może narazie na tym zakończmy. Niech każdy z nas działa zgodnie z własnym sumieniem i intuicją pamiętając jednak o tym, że ma dla kogo żyć i dbanie o każdą nawet niezauważalną dla innych niedoskonałość jest w dużej mierze przykrywaniem kompleksów a prawdziwa praca nad sobą leży zupełnie gdzieś indziej. Miłego dnia i lepszej pogody Wam życzę Kochani! #☀ #rozkminyKorony #każyORZEjakCHCE #Imoże #zdrowePODEJŚCIE #zawszewformie #💪✌️💥🔝

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

W komentarzach powstała burza wywołana przez adoratorów.

Nie rozumiem dlaczego w dzisiejszej dobie tak bardzo zwraca się uwagę na tzw. “zdrowe jedzenie”

Teraz za chuda, zwłaszcza widać to po twarzy

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz