Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska w bardzo ciekawej karnacji!

Joanna Koroniewska w bardzo ciekawej karnacji!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska ostatnio ma pasę w udanych karnacjach. Celerbytka na swoim profilu zyskuje same pochwały od swoich fanów. Tak i stało się tym razem. Spójrzcie i oceńcie również wy.

Joanna Koroniewska kolejny raz udowodniła, że potrafi wyglądać naprawdę stylowo w każdym wydaniu. Gwiazda tym razem kolejny raz wybrała ubrania z znanych sieciówkach.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w luźnych spodniach oraz marynarce w kratę. Gwiazda zdaniem wielu wygląda obłędnie.

Prawie jak piżama – prawie jak romantyczny wieczór we dwoje. Tata roku (ten co raz został z dziećmi i zrobił z tego od razu wielki szum na IG- zgadnijcie kogo mam na myśli..? ), właśnie wyszedł na koszykówkę z kumplami. Raz się tak napracował, lansując się przy tym na socjalach i już mu się „zasłużony” odpoczynek należy. A ja na wieczór zostaję z dwójką i psem. No to co mi pozostało, jak już się ze wszystkim ogarnę. ‍♀️Mogę co najwyżej wrzucić post, z zazdrością popodglądać jak koleżanki grzeją się na Malediwach czy też innych Bali swoje zgrabne ciała. A Wasi mężczyźni dzisiaj gdzie? Oglądają mecz, idą na jakieś sporty czy już może powoli zasypiają przed telewizorem? – czytamy w opisie dodanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz