Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska wraca do sportu?

Joanna Koroniewska wraca do sportu?

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska ma bardzo zgrabna sylwetkę. Celebrytka jak się okazało nie dostała tego bez niczego tylko swoją ciężką pracą. Gwiazda postanowiła spróbować wrócić do sportu. Na swoim instagramie pochwaliła się relacjami oraz swoimi obiekcjami na ten temat.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w sportowym stylu. Gwiazda w opisie wszystko wyjaśniła.

Bez ściemniania. Ostatni raz biegałam tydzień temu. Wcześniej nawet nie pamiętam. Jak to możliwe, że @maciej_dowbor trenuje niemal codziennie?!? Wszystko mnie boli, łupie w kręgosłupie, kłuło przez cały bieg. Czy to starość czy to może hodowanie sadełka na zimę?!! Ja wiem, że „siła jest w nas”, wiem że nawet GDZIEŚ ją mam, ale jak znaleźć motywację, jak wykrzesać w sobie jej resztki i jak jeszcze znaleźć na to CZAS w ciągu dnia?!? I w ogóle jak żyć?!!! Właśnie 😲🥴🤭Niby proste a takie to trudne. Mam nadzieje, że ktoś przygotuje mi chociaż ciepły termofor i pyszną herbatkę. Są jacyś chętni bo mąż to pewnie szybko do domu nie zawita- poleciał chyba po raz pierwszy w historii po ciuszki dla dzieci i tak go to rozochociło, że telefonu nie odbiera… I nawet nie odpowiada na komentarze na insta a to oznacza, że musi mu być naprawdę ciężko… – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Bez ściemniania. Ostatni raz biegałam tydzień temu. Wcześniej nawet nie pamiętam. Jak to możliwe, że @maciej_dowbor trenuje niemal codziennie?!? Wszystko mnie boli, łupie w kręgosłupie, kłuło przez cały bieg. Czy to starość czy to może hodowanie sadełka na zimę?!! Ja wiem, że „siła jest w nas”, wiem że nawet GDZIEŚ ją mam, ale jak znaleźć motywację, jak wykrzesać w sobie jej resztki i jak jeszcze znaleźć na to CZAS w ciągu dnia?!? I w ogóle jak żyć?!!! Właśnie 😲🥴🤭Niby proste a takie to trudne. Mam nadzieje, że ktoś przygotuje mi chociaż ciepły termofor i pyszną herbatkę. Są jacyś chętni bo mąż to pewnie szybko do domu nie zawita- poleciał chyba po raz pierwszy w historii po ciuszki dla dzieci i tak go to rozochociło, że telefonu nie odbiera… I nawet nie odpowiada na komentarze na insta a to oznacza, że musi mu być naprawdę ciężko… #😂😂😂🙄🤭 #DOWBORmożeszmiskoczyć #możeszmiskoczyć #dowborybehappy #runningMUM #RUNmum #OLDbutGOLD #🏃‍♀️ #🤪🥴🤔

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz