Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska wraz z mężem zostali ambasadorami fundacji!

Joanna Koroniewska wraz z mężem zostali ambasadorami fundacji!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się bardzo fajną nowiną. Okazuje się, że celebrytka wraz z swoim mężem zostali ambasadorami fundacji.

Joanna Koroniewska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Gwiazdę na ten moment obserwuje trochę ponad 300 tysięcy ludzi. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Dziś aktorka przygotowała dla nich bardzo pozytywną nowinę.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z swoim mężem. Gwiazda w opisie zdradziła, że zostali oni ambasadorami fundacji.

Najważniejsze to jednak chociaż CZASAMI patrzeć w jednym kierunku. KOCHANI Z ogromną przyjemnością zostaliśmy ambasadorami @fundacja.naszpikowani. Poznałam tę fundację kiedy opiekowała się chorą Lilką, córeczką @marlena.czajkowska. Ujęło mnie w niej to jak bardzo dbali nie tylko o małą, ale też jak bardzo troszczyli się i troszczą o rodziców, którym runął ich świat. Bo czy jest dla Nas coś ważniejszego niż zdrowie naszego dziecka?!! Namawiamy Wszystkich Was- prosimy o 1% podatku dla dzieci chorujących na nowotwory krwi i ich rodzin. Każde Wasze wsparcie ma naprawdę OGROMNE znaczenie!!! Dziękujemy Wszystkim za pomoc w realizacji tej sesji i całego tego przedsięwzięcia!!! Jesteście Kochani! – czytamy w opisie opublikowaneje fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz