Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska wybrała się na gofry!

Joanna Koroniewska wybrała się na gofry!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska jest kojarzona przez wielu z prowadzenie zdrowego stylu życia. Ostatnio gwiazda zdradziła, ze są takie dni w których pozwala sobie na słodyczowe rozkosze. Celebrytka na swoim instagramie pochwaliła się na co tym razem sobie pozwoliła.

Joanna Koroniewska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Celebrytka na swoim profilu zebrała już ponad 320 tysięcy obserwujących. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem pochwaliła się na jaka rozkosz sobie pozwoliła podczas długiego weekendu.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w zimowej stylizacji, która bardzo się spodobała internatom w komentarzach.

Nie ma to jak zjeść gofra i rurkę przed obiadem. Wspaniały przykład daję moim dzieciom. Miało być pobiegane a narazie co najwyżej jest pospacerowane i to z samochodu i z powrotem. I co to za przykład dla Was. Przynajmniej ściemy nie ma. Za chwilkę robię mam nadzieję pyszny makaron ze szpinakiem a potem zasłużona drzemka. Dla Mamusi rzecz jasna. W końcu człowiek jutro do pracy a po takim czasie z dziećmi próby teatralne to PRAWIE odpoczynek. U Was też dziś dzień bez motywacji?! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Nie ma to jak zjeść gofra i rurkę przed obiadem. 🤣😉😜 Wspaniały przykład daję moim dzieciom. Miało być pobiegane a narazie co najwyżej jest pospacerowane i to z samochodu i z powrotem. I co to za przykład dla Was. 🤷‍♀️🤦‍♀️Przynajmniej ściemy nie ma. ✌️😉Za chwilkę robię mam nadzieję pyszny makaron ze szpinakiem a potem zasłużona drzemka. 🥳😴🥱 Dla Mamusi rzecz jasna. 🙋‍♀️W końcu człowiek jutro do pracy a po takim czasie z dziećmi próby teatralne to PRAWIE odpoczynek. 🤪😂U Was też dziś dzień bez motywacji?! #czasemLEŃ #gofry #rurkizkremem #pycha #matkapolka #matkawariatka #szczeżuja #zamiastobiadu😂 #motywacja #NIEdzisiaj #najwaznieszezerazem💕 #dowborybehappy #🙌

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz