Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska z bardzo mocnym i szczerym przekazem!

Joanna Koroniewska z bardzo mocnym i szczerym przekazem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska na swoim instgramie opublikowała bardzo ciekawy wpis. Celebrytka postanowiła poruszyć temat autentyczności w mediach społecznościowych.

Joanna Koroniewska na swoim instagramie jest bardzo aktywna osoba. Celebrytka bardzo często porusza ciekawe tematy. Gwiazda tym razem postanowiła wyrazić swoja opinie na temat autentyczności w mediach społecznościowych.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w cudownej sukience. Gwiazda w opisie postanowiła poruszyć bardzo ciekawy temat.

Człowiek wbije się w szpile i kawałek świecącej szmatki, zrobi sobie selfie w dobrym świetle i już żadnej zmarszki nawet nie widać. Od razu lepsze samopoczucie. No właśnie. Wszyscy naokoło mówią o prawdzie i autentyczności. Zwłaszcza w mediach społecznościowych. Tylko KTO dzisiaj zasługuje na to miano?!? Serio. Ja sama staję w lepszym – czytaj wypalonym świetle, zdarza mi się obrabiać zdjęcia. Może nie kreuję rzeczywistości, ale tekstem na pewno staram się ją ubarwiać. Wciąż czytam i nie dowierzam z jaką łatwością oceniamy siebie nawzajem . Hipokryzja to słowo, które mi tutaj bardzo pasuje. Ale już nie oceniam. Ale apeluję do wszystkich. O umiar. Właśnie w ocenie innych. Zacznijmy OD SIEBIE! Zawsze!!! Ja też się tego wciąż uczę. Ale szczerze polecam. To zdecydowanie bardziej rozwojowe. Ściskam Was dojeżdżając właśnie do „dziupli”, zaraz zaczynam nagranie kolejnej książki, ale jestem ogromnie ciekawa Wasze opinii na temat autentyczności i wiarygodności. – czytamy w opisie dodanej fotografii.

View this post on Instagram

Człowiek wbije się w szpile i kawałek świecącej szmatki, zrobi sobie selfie w dobrym świetle i już żadnej zmarszki nawet nie widać. 😂😂😝Od razu lepsze samopoczucie. 😂😂🙌 No właśnie. Wszyscy naokoło mówią o prawdzie i autentyczności. Zwłaszcza w mediach społecznościowych. Tylko KTO dzisiaj zasługuje na to miano?!? Serio. Ja sama staję w lepszym – czytaj wypalonym świetle, zdarza mi się obrabiać zdjęcia. Może nie kreuję rzeczywistości, ale tekstem na pewno staram się ją ubarwiać. Wciąż czytam i nie dowierzam z jaką łatwością oceniamy siebie nawzajem . Hipokryzja to słowo, które mi tutaj bardzo pasuje. Ale już nie oceniam. 🤭🤭🤫 Ale apeluję do wszystkich. O umiar. Właśnie w ocenie innych. Zacznijmy OD SIEBIE! Zawsze!!! 🙌 Ja też się tego wciąż uczę. Ale szczerze polecam. To zdecydowanie bardziej rozwojowe. 😂😂😂🙌✌️💪 Ściskam Was dojeżdżając właśnie do „dziupli”, zaraz zaczynam nagranie kolejnej książki, ale jestem ogromnie ciekawa Wasze opinii na temat autentyczności i wiarygodności. ❤️🙌#festiwalkobietinternetu #ciociadobrarada #radyciocijoasi #dowborybehappy #prawda #instaphoto #selfiemirror #selfiemirrorpic #memories💕

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz