Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska zachwyca swoja figurą

Joanna Koroniewska zachwyca swoja figurą

od Karolina Melon
Reklama
Joanna Koroniewska razem z mężem niedziele przywitała nad morzem. Para zachwycała się piękną pogoda oraz zarażała wszystkich swoja cudowną energią. Podczas spaceru zrobili zdjęcie, które opublikowali w sieci . Internauci zachwyceni figurą aktorki, która prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Celebrytka często powtarza,że bardzo ważne jest odzwierciedlenie rzeczywistości:

“wszyscy naokoło mówią o prawdzie i autentyczności. Zwłaszcza w mediach społecznościowych. Tylko KTO dzisiaj zasługuje na to miano?!? Serio. Ja sama staję w lepszym – czytaj wypalonym świetle, zdarza mi się obrabiać zdjęcia. Może nie kreuję rzeczywistości, ale tekstem na pewno staram się ją ubarwiać. Wciąż czytam i nie dowierzam z jaką łatwością oceniamy siebie nawzajem . Hipokryzja to słowo, które mi tutaj bardzo pasuje. Ale już nie oceniam. Ale apeluję do wszystkich. O umiar. Właśnie w ocenie innych. Zacznijmy OD SIEBIE! Zawsze!

Materiały prasowe

 

Aktorka przyznaje, że nieraz zdarzy jej się obrobić zdjęcie przed wrzuceniem do sieci. Jednak nie ma problemu z publikowaniem zdjęć bez makijażu lub informowaniem swoich fanów o złym samopoczuciu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz