Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Koroniewska zaliczyła mała wpadkę!

Joanna Koroniewska zaliczyła mała wpadkę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Koroniewska na swoim instagramie opublikował nowa fotografie. Nie byłoby w tym nic dziwnego jednak zła perspektywa sprawiła, że wygląda jakby miała trzy ręce.

Joanna na dodanym zdjęciu pochwaliła się również prezentem od swojej córki. Idealnie opisała go w opisie.

Moja starsza córka przed wyjazdem na obóz mnie naznaczyła. Serduszkiem. Żebym o niej nie zapomniała. Każdy rodzic pamięta. W każdej minucie naszego życia pamiętamy o tych, których kochamy najmocniej na świecie – czytamy w opisie.

Jedna z Internautek w komentarzu dopatrzyła się dość ciekawej perspektywy.

Kilka dłuższych sekund rozkminiałam, dlaczego widzę trzy ręce. A przecież to z serduszkiem to noga

View this post on Instagram

Moja starsza córka przed wyjazdem na obóz mnie naznaczyła. Serduszkiem. 💚 Żebym o niej nie zapomniała. Każdy rodzic pamięta. W każdej minucie naszego życia pamiętamy o tych, których kochamy najmocniej na świecie. Ale czy mamy coś cenniejszego niż zdrowie? Czy nie powinniśmy dbać w tej kwestii nie tylko o nasze dzieci, ale też i o nas samych? Żeby być z nimi jak najdłużej? Oczywiście na pewne rzeczy nie mamy wpływu, ale uważam, że jeśli można to przede wszystkim powinniśmy zadbać też o siebie. O swoje zdrowie. Kochani, po mojej zeszłotygodniowej wizycie w DDTVN w sprawie badań genetycznych, wysyłacie do mnie mnóstwo szczegółowych pytań. Dlatego razem z panem doktorem z @polskibankkomorekmacierzystych zdecydowaliśmy się na live chat. Specjalnie dla Was. Zapraszam więc gorąco na mojego Instagrama jutro o godz.13.00. W miarę możliwości, spróbujemy rozwiać Wasze wątpliwości. Koniecznie bądźcie z nami! Całuję 🌸 #plumcare #dna #badaniagenetyczne @polskibankkomorekmacierzystych #świadomirodzice #bezpiecznawspólnaprzyszłość #rodzina #popieram #dbajmyosiebie #zdrowienajważniejsze #🌼

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz