Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Krupa obawia się naturalnego porodu!

Joanna Krupa obawia się naturalnego porodu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Krupa lada moment zostanie po raz pierwszy mamą. Modelka w wywiadzie dla magazynu “Gala” opowiedziała o swoich obawach.

Joanna jest jedna z tych gwiazd, które nie ukrywają swojego życia prywatnego i mówią o nim otwarcie. Gwiazda postanowiła udzielić dość obszernego wywiadu dla magazynu “Gala”.

Na początku wywiadu Krupa potwierdziła, że nadal nie wie jaka jest płeć dziecka.

Nie mamy jeszcze pewności co do płci. Pierwsza ciąża jest dla mnie trochę stresująca – niczego się nie wie. W drugiej na pewno jest dużo łatwiej. Już jako nastolatka wiedziałam, że kiedyś będę mieć dziecko. Ale wiedziałam też, że nie chcę urodzić zbyt wcześnie. Najpierw chciałam osiągnąć coś w życiu zawodowym. Byłam egoistką, myślałam o sobie. Chciałam mieć komfort, że jeśli jutro chcę zechcę gdzieś wyjechać to mogę i nie muszę się o nic martwić

W dalszej części możemy usłyszeć pierwsze obawy gwiazdy.

Przyznaję, że boję się naturalnego porodu. Pytałam znajome, które miały cesarskie cięcie, jak to wspominają. Ale wiadomo, że każdy przypadek jest inny.

Celebrytka na koniec dodała również swoje odczucia na temat karmienia piersią.

Ale miłość do dziecka może wszystko zmienić. Niedawno koleżanka, która właśnie urodziła powiedziała mi, że pierwsze karmienie było dla niej bardziej bolesne niż poród. Nie zachęciła mnie, ale mimo wszystko spróbuję

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz