Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Krupa pokazała zdjęcie w bikini!

Joanna Krupa pokazała zdjęcie w bikini!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Krupa ostatnio na swoim instagramie zdradziła, że walczy o odzyskanie swojej figury sprzed ciąży. Gwiazda również poinformowała ile zostało jej jeszcze kilogramów aby wróciła do starej wagi.

Joanna Krupa w listopadzie została pierwszy raz mamą. Celebrytka urodziła córeczkę której nadała imię Asha Leigh. Od momentu jej narodzin modelka cały swój czas poświecą macierzyństwu. Gwiazda przełomowymi chwilami z życia swojej córeczki bardzo chętnie dzieli się na swoim instagramie. Tym razem jednak pokazała siebie w bikini.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii przedstawiła swoją sylwetkę sprzed czasów swojej ciąży. Modelka zrobiła to dla swojej motywacji. W opisie zdradziła ile jej jeszcze brakuje do powrotu do swojej starej sylwetki.

To już 11 tygodni odkąd moja malutka dziewczynka jest ze mną i teraz jest czas, żeby znaleźć motywację, żeby wrócić do dawnych kształtów. Zgubić ostatnie 7 kilogramów jest trudniej niż myślałam – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Bardzo dobrze cię rozumiem. Mi także myło ciężko pozbyć się ostatnich kilogramów.

Powoli dotrzesz do celu. Na pewno.

Oj tak, ciężka sprawa ponadprogramowe kilogramy po ciąży.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz