Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Krupa została zapytana o bóle porodowe!

Joanna Krupa została zapytana o bóle porodowe!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Krupa już od kilku tygodni jest mamą. Celebrytka dziś opowiedziała jak wspomina swoje bóle porodowe. Gwiazda zdradziła, że nie było tak kolorowo.

Joanna Krupa urodziła swoją wyczekiwaną córeczkę 3 listopada. Świeżo upieczona mama bardzo chętnie na swoim instgramie pokazuje swoją pociechę. Celebrytka pod ostatnim zdjęciem została zapytana o swoje bóle porodowe. Gwiazda odpowiedziała jednym słowem. Okazuje się, że nie było już tak fajnie.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z dziecięcymi gadżetami. Gwiazda w opisie zdradziła trochę więcej informacji na ich temat.

Od kiedy Asha-Leigh jest z nami dbam o to, aby rozwijała się prawidłowo i bezpiecznie, dlatego wybrałam produkty marki @mambaby_pl . Dokonałam takiego wyboru w oparciu o wiele badań, które przeczytałam na temat tej marki. Najbardziej spodobały nam się dwa produkty takie jak MAM Perfect najcieńszy smoczek na świecie i butelka antykolkowa Anti-Colic z odkręcanym dnem. Sprawdź co marka MAM przygotowała dla naszych maleństw

Jedna internautka w komentarzu postanowiła zapytać jak wspomina swoje bóle porodowe

Jak wspominasz bóle podczas porodu? Było ciężko?

Joanna bardzo szybko jej odpowiedziała.

Masakra 🙁

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz