Reklama
Strona głowna Gwiazdy Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu!

Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Liszowska kolejny raz na swoim instagramie pokazała się w swojej naturalnej wersji. Gwiazda również zaprezentowała swój samodzielny wykonany manicure.

Obecna sytuacja na świecie zmusiła nas wszystkich do pozostania w domach. Zgodnie z decyzją rządu zostały zamknięte instytucje oświatowe i kulturalne oraz restauracje. Wiele pań ubolewa nad tym, że zamknięte również są gabinety kosmetyczne oraz fryzjerskie. Jednak wiele osób potrafi się odnaleźć w takiej sytuacji. Idealnym tego potwierdzeniem jest Joanna Liszowska, która na swoim instagramie pochwaliła się swoim manicure.

Joanna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje bez grama makijażu. Warto dodać, że gwiazda również zaprezentowała wykonany samodzielnie manicure.

Hej, hej! I jak Wasz kolejny dzień? Przesyłam z kanapy tyle pozytywnej energii ile tylko potrafię? Dzisiaj rześki, ale piękny dzień? Uśmiechu Kochani!! Jakie macie plany? Tak, tak siwe. So what? – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Śliczna jesteś ślicznie wyglądasz śliczna masz buzke oczka usteczka uśmiech fryzure dekoldzik ciałko

Witaj piękna kobieto pozdrawiam cieplutko

Bardzo ładnie Pani w apaszce i w okularach

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz