Reklama
Strona głowna Instagram Joanna Mazur publicznie dziękuje za pomoc

Joanna Mazur publicznie dziękuje za pomoc

od Marcin Karwoski
Reklama
Joanna Mazur która była bohaterka ostatniego odcinka “Tańca z Gwiazdami” otrzymała dom a zbiórka internetowa osiągnęła 300 tysięcy złoty. Biegaczka za wszystko podziękowała w wywiadzie z “Fleszem”

Jeszcze się z tą sytuacją nie oswoiłam. Bałam się, że po tym materiale ludzie będą się nade mną litować, a tego nienawidzę. Nie chciałam budzić współczucia, po prostu opowiedziałam, jak wygląda moje życie. Postawiłam na sport, wiedząc, że wymaga wielu poświęceń. Przez ostatnie lata skupiałam się wyłącznie na treningach i podporządkowałam im całe swoje życie. Oddałam się pasji. To, gdzie i jak mieszkam, nie było dla mnie aż tak istotne. Przyzwyczaiłam się do warunków, jakie mam w internacie, a odłożone pieniądze inwestowałam w sportowy rozwój, w finansowanie dodatkowych szkoleń – powiedziała Joanna Mazur w wywiadzie z “Fleszem”

Michał Sawicki- trener Joanny Mazur, zdradził na co zostaną przeznaczone zebrane pieniądze

Jeden dzień pobytu w Centralnym Ośrodku Sportu to koszt ok. 160 złotych od osoby, a nas jest dwoje. Do tego należy doliczyć wydatki na opiekę fizjoterapeuty, pomoc psychologa i dietetyka. A gdy zbliżają się zawody, musimy być też pod stałą opieką lekarza. Do tego dochodzą wydatki na odżywki, suplementy diety i sprzęt – wyznał Sawicki w wywiadzie z magazynem.

View this post on Instagram

❌❌❌❌❌❌❌‼️Uwaga‼️❌❌❌❌❌❌…. To będzie długi post, ponieważ jak sami wiecie sporo się dzieje. Piątkowy live obfitował w niezwykłe emocje. Najpierw najpiękniejszy taneczny spacer na jaki poszliście z nami. Oczywiście nie obyło się bez technicznych niedociągnięć nad którymi należy popracować, jednak mnie bardzo podobał się nasz foxtrot i nie zniechęcam się słysząc, że to jeden z trudniejszych tańców – myślę że to jeszcze bardziej zachęca by się w nim doskonalić. Ciekawe tylko, czy Jan ma na tyle cierpliwości⁉️🤣 Kolejne taneczne wyzwanie tego wieczoru, to właściwie turniejowy pojedynek z @mariuszweglowski_official i @kasiavumanh🕺💃 O ich cha cha cha.. słyszałam same dobre rzeczy, co powodowało u mnie dużą mobilizację oraz radość, ponieważ bardzo lubimy wyzwania i jak powiedziałam jeśli się mierzyć to tylko z najlepszymi🏆 Forma pojedynku bardzo nam odpowiadała. Nigdy wcześniej nie brałam udziału w turnieju tańca, ale niesamowitym jest to jaką to daje energie… Niemal jak na bieżni. Mam nadzieję, że uśmiechy zdradziły jak dobrze się tym bawimy i jak dużo radości nam to sprawia. Oczywiście bez względu na wynik nasza sympatia do Maria i Kasiuli się nie zmienia😍 Tego wieczoru wydarzyło się coś jeszcze. Coś co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem😲 Wśród widowni siedziała osoba o niezwykłej wrażliwości i dobrym sercu, tę pozytywną energię naprawdę czuć z daleka. Pan Zbigniew wręczył mi klucze do mieszkania🔑 Nadal nie jestem w stanie opisać tego jak się czuję. Nie znam słów, które mogą opisać jak bardzo mnie ta sytuacja zaskoczyła i chyba dopiero powoli dociera do mnie to, co się wydarzyło. W życiu spotykamy wielu ludzi, jednak Ci szczerzy i uczciwi pomimo, że często pojawiają się niespodziewanie to zostają z nami na zawsze. Niech tak będzie i tym razem. Dziękujemy, że byliście z Nami💕💪 —————————————————————— @janekkliment @krzysztof_ibisz_official @tanieczgwiazdami @polsatofficial —————————————————————— #tzg #tanieczgwiazdami #show #magia

A post shared by Mazur&Stawicki_T11_RunningPair (@mazurstawicki_t11_runningpair) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz